Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Can Tanrıyar'ın müstakbel eşi ilk kez konuştu! | 17 Temmuz 2014 Perşembe 09:24

Can Tanrıyar'ın müstakbel eşi ilk kez konuştu!

Yapımcı Can Tanrıyar’ın “son keşfi” olarak lanse edilen 20 yaşındaki İzmirli güzel, “Bir anda şartlar değişti, kendimi bu dünyanın içinde buldum. Başta korkularım vardı ama korkmamayı da öğrendim” diyor.

Adını Fashion Türkiye yarışmasında aldığı ikincilikle duyuran Gamze Balım, müzik dünyasına atılıyor. Yapımcı Can Tanrıyar’ın “son keşfi” olarak lanse edilen 20 yaşındaki İzmirli güzel, “Bir anda şartlar değişti, kendimi bu dünyanın içinde buldum. Başta korkularım vardı ama korkmamayı da öğrendim” diyor.

Can Tanrıyar'ın müstakbel eşi ilk kez konuştu!

 

 

Hem sahne hem dizi dünyasının yeni yüz peşinde olduğu bir dönemde, 20 yaşında bir üniversiteli genç kız olarak ortaya çıktınız...

- Aslında benim “çıkmaya” pek niyetim yoktu, ama hayatın insana ne getireceği hiç belli olmuyor. Bir anda şartlar ve çevrem öyle değişti ki, kendimi bu dünyanın içinde buldum. Başta korkularım vardı ama korkmamayı da öğrendim.
Tarkan Acar'ın fotoğrafı.

Hedefiniz ne peki?

- Ne yaparsam yapayım, üniversite gençliğine hitap etmek istiyorum. Dizi olur, film olur, sahne olur; her ne olursa olsun böyle temel bir düşüncem var. Hırsım hiç yoktu, Can Tanrıyar’la tanıştığımızdan beri değiştim.

Hırsı mı öğretti size?

- Hırs değil ama onunla tanıştıktan sonra “başarı-kariyer” nedir, nasıl bir keyiftir öğrendim. O yüzden artık 5 dakika boş vaktim yok.

2014’ün ikinci yarısında Gamze’yi neler bekliyor?

- Yeni sezonda bir dizide olabilirim. Bir single da çıkarabilirim. Ama acelem yok. Daha 20 yaşındayım ve üniversite eğitimim devam ediyor. Bakalım...
Tarkan Acar'ın fotoğrafı.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK