Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bülent Serttaş konserde direğe tırmandı! | 03 Temmuz 2013 Carşamba 22:42

Bülent Serttaş konserde direğe tırmandı!

Festivalin dördüncü akşamında Bülent Serttaş, muhteşem sahne performansı ve sempatik tavırlarıyla Küçükçekmecelilerin ilgi odağı oldu.

Küçükçekmece Belediyesi'nin düzenlediği 8. Uluslararası Göl Festivali'nde konser veren ünlü sanatçı Bülent Serttaş, muhteşem sahne performansı ve sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu. Bülent Serttaş, konserinin ortasında sahne direğine tırmanarak uzun hava okudu.

Ünlü sanatçı, konserinde seslendirdiği hareketli şarkılarla hem oynadı hem de katılımcıları coşturdu. Konser öncesi festival için Küçükçekmece'ye gelen Tayland, Pakistan, Fransa, Mısır ve ev sahibi Türkiye'den ekipler halk dansları sergiledi. Gecede yabancı konuklar bir de sürpriz yaptı. Taylandlı bir gelin ve Türk damada yapılan temsili kına merasimi ilgiyle izlendi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü türkücü Bülent Serttaş, eski ve yeni albümlerinden şarkılarını seslendirdi. Sempatik ve renkli kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Serttaş'ın 8 metrelik sahne direğine tırmanarak mikrofonsuz uzun hava okuması katılımcıları hem heyecanlandırdı hem de gülmekten kırdı geçirdi. Konser sonunda Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ünlü sanatçıya günün anısına porselen tabak hediye ederek, teşekkür etti. Küçükçekmece'nin kültür ve sanat ilçesi haline geldiğini ifade eden Yeniay, Türkiye'ye kazandırılan dev gösteri merkezi Arenamega ile uluslararası pek çok etkinliğe imza atacaklarını, birçok sanatçının burada sahne alacağını dile getirdi.

Ünlü türkücü Bülent Serttaş da, Küçükçekmece'de konser vermekten memnuniyet duyduğunu belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay'a teşekkür etti.


Kaynak: IHA

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK