Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Bu hayat benim | 22 Mart 2016 Salı 21:35

Bu hayat benim

Almanya’da fotomodellik ve oyunculuk yapan Playboy güzeli Sıla Şahin, gelecek planlarını ve hayata dair düşüncelerini anlattı..

İşte seksi güzel Sıla Şahin’in Antalya’da ‘Kadın Kadına’yla yaptığı o röportaj: Türkiye’de oyunculuğu düşündünüz mü ve teklif aldınız mı? Teklif aldım çeşitli prodüksiyonlardan; fakat Almanya’da çok yoğun olduğum için olmadı. İstanbul’da kalmam gerekiyordu o yüzden olmadı. Çok isterim tabi ki ileriki zamanlarda, kendi ülkemde oynamayı, seve seve isterim, çünkü Türkiye’deki diziler o kadar ilerlemiş ki dünyanın her yerine satılıyor ve izleniyor. Birçok meşhur Türk dizisi var, Almanya’da herkes televizyonlara kilitleniyor. Takip ediliyor, annem de takip ediyor bazı dizileri. O yüzden tabi ki isterim.

Gelecekle ilgili en büyük hayaliniz nedir? En başta senaryo yazmak istiyorum. Tabi ki oyunculukta devam, güzel bir sinema projesi ya da dizide Türkiye’de oynamak isterim. Hangi konu üzerine yazıyorsunuz? Tabi ki her senaryonun kendisine göre hikayesi vardır. Dünyada o kadar çok anlatılacak güzel hikayeler var ki. Tabi ki aşk da var bunun içerisinde, aşksız hiçbir hikayenin güzelliği olmaz. Türkiye’deki diziler genel olarak hep aşk üzerine kurulmuştur; ama bu yüzden bu kadar başarılı.

Brezilya’da da durum böyle. Türkiye’de senin kadar yetenekli olup bir yere gelemeyen birçok kadın var? Evet, Türkiye’de bazı kadınlara bu şans verilmiyor, bu üzücü bir şey. Almanya’da yaşadığımdan dolayı aslında ben de kendi özgürlüğümü kazanarak geldim. Orada bile ‘Sen bir Türk’sün bu şekilde hareket edebilir misin?’ diye tepkiler aldım. Ama Türk toplumundan Alman tarafında değil tabi ki. ‘Sen çok özgür davranıyorsun’ gibi tepkiler. Bu hayat benim, ailem razı olduktan sonra kimseyi ilgilendirmez, kendime bakabildikten sonra kimseyi ilgilendirmez.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK