Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Aziz Yıldırım'ın duruşmasında neler oldu? | 02 Temmuz 2013 Salı 20:36

Aziz Yıldırım'ın duruşmasında neler oldu?

Aziz Yıldırım ile davacı savcılar Zekeriya Öz ile Mehmet Berk'in avukatları arasında yaşanan diyaloglar hakime bu yorumu yaptırdı

Fenerbahçe Futbol A.Ş Başkanı Aziz Yıldırım'ın Zekeriya Öz ve Mehmet Berk'e hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın 4. duruşması görüldü.

Aziz Yıldırım, "Sözleri söylerken amacım hakaret değildi. 'Ahlaksız' kelimesinin anlamı 'Ahlak kurallarına uymayan, dürüst davranmayan' demektir" dedi. Ayakta savunma yapan Yıldırım'a hakim Muharrem Ballı oturarak savunma yapabileceğini hatırlattı. Yıldırım "Yok efendim, alışkınız" yanıtını verdi.

Hakim ifade tutanağını bilgisayar ekranından görebilmesi için Yıldırım'ın avukatların yanında oturmasına izin verdi.

KAVGA ETMEYE Mİ GELDİNİZ?

Buna davacı avukatları karşı çıkınca hakim Ballı "Normal vatandaşları da oturtuyoruz" diyerek tepki gösterdi. Yıldırım da "Zekeriya Bey'le Mehmet Bey de oraya otursun" dedi.

Bunun üzerine avukatlar "Sanık buraya derken sanık sandalyesini kastetmiştir" dedi ve tartışma büyüdü. Hakim, "Kavga etmeye mi geldiniz avukat bey, söz almadan havaya zıplıyorsunuz" derken sonra bu yorum için özür dileyip "Enteresan bir duruşma yapıyoruz" ifadesini kullandı.  
 
Yıldırım'ın avukatları bir sonraki celsede Berk ve Öz'ün dinlenmesini talep ederken Aziz Yıldırım'ın "Onlar gelince ben de geleceğim" dediği duyuldu. Bu talep reddedilirken duruşma ertelendi.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK