Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Aşksız da mutluyum | 08 Mayıs 2016 Pazar 10:56

Aşksız da mutluyum

Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı

Burçin Abdullah “Ne yazık ki kalbim boş… İlle de aşk yaşamam gerekmiyor. Mutluyum. Dostlarım var, ailem var. Bu yaz Amerika'ya gideceğim. Yeni ülkeler, yeni kültürler tanımak istiyorum” dedi.  

Ekranın gözyaşı efsanesi olarak her zaman hatırlanan Üvey Baba'nın 11 yaşındaki küçük yıldızı Burçin Abdullah'ı Lamia olarak tanıdık yıllar önce. En son Hatasız Kul Olmaz dizisinde Canan karakteriyle izlediğimiz Abdullah'la geçen cuma günü vizyona giren son filmi Ankara Yazı'nı (Veda Mektubu), oyunculuğunu, gelecek planlarını konuşmak için her zaman spor yaptığı Maçka Parkı'nda buluştuk. Elbette sohbetimize sporla başladık.

– Sporu seviyorsun… Sporsuz yaşayamam. Özellikle koşmak, nefes açmak, ter atmak bana iyi geliyor. Boksu çok seviyorum. – Boks mu? Siz de şaşırıyorsunuz. Bir kadının boks yapması nedense erkekleri şaşırtıyor. Oysa boks kadınlar için çok eğlenceli ve ideal. – Nesi ideal oluyor ki kadınlar için? Hem forma girip hem de stres atoyursun.

Pilates yaparken hiç terleyemiyordum. Şimdi boksla inanılmaz ter atabiliyorum. Fit olmak, kilo vermek isteyen kadınlar mutlaka boks yapmalı. İştahlı olmama rağmen boks yaptığım için kilom aynı kalıyor. – Yumruklarını konuşalım mı? Hocam, sağ direklerimin güçlü, kroşelerimin sağlam olduğunu söylüyor. Sağım öldürür, solum süründürür (gülüyor). Şaka şaka…


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK