Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » 'Ali Kundilli-2'nin oyuncuları konuştu | 13 Mart 2016 Pazar 13:52

'Ali Kundilli-2'nin oyuncuları konuştu

İlk filmiyle büyük beğeni toplayan Ali Kundilli, serinin 2. filmiyle dün yeniden seyircisiyle buluştu. İlknur ve Ayşe bu defa ilk filmde kendilerine âşık ettikleri Ali Kundilli ve Vedat’a kök söktürüyor.

Hamileliğinin sekizinci ayında Matsutake mantarına aşeren İlknur’u canlandıran Zeynep Aktuğ ile Ayşe’yi canlandıran Ezgi Tombul, “Biz bu kadar acımasız olmazdık. Dünyanın en nadir ve en pahalı mantarına aşermezdik mesela” diyorlar.   “Ali Kundilli-2”nin hikâyesini dinleyebilir miyiz sizden?  Zeynep Aktuğ: Film, büyük bir aşkla evlenen Ali ve İlknur’un heyecanla çocuklarının doğumunu beklemesini ve İlknur’un hamileliğinin sekizinci ayında Ali’den sonu gelmez, acayip isteklerde bulunarak onu canından bezdirdiği komik süreci anlatıyor.  Seyirci ilk filmden biliyordur ama yine de oynadığınız karakterleri biraz anlatır mısınız?  

Z.A: İlknur, aslında naif, kibar, eşine büyük aşkla bağlı bir kız. Fakat hamilelik sürecinde yaşadığı fizyolojik ve ruhsal değişikliklerle çevresine ve özellikle eşine zor anlar yaşatıyor. Ama bunları kasten değil, istemeden yapıyor. Tamamen hormonları yüzünden… Ezgi Tombul: Ayşe'nin ilk filmde odaklandığı şey Vedat’ la evlenmekti. Bu filmdeyse evliliğin ardından kucağına almak istediği bebeği… Ancak Vedat’ın bu konuda bazı sorunları var. İlk filmde isteğine ulaşmıştı Ayşe. Bu sefer ulaşıp ulaşmadığını seyirci izlerken görecek ama şunu söyleyebilirim ki emeline ulaşmak için her yol mubah diyecek bir kadın Ayşe (gülüyor).  HAMİLE BİRİNİ OYNAMAK ZORDU  

En çok hangi huyunu sevdiniz canlandırdığınız karakterin?  Z.A: İlknur'un bu serideki deli dolu, inişli çıkışlı halleri beni çok heyecanlandırdı. Büyük bir keyifle oynadım. En çok da merhametli oluşunu sevdim. Evet, Ali'ye çektirmediği kalmıyor ama bir yandan da ona hiç kıyamıyor. Kendi canıyla uğraşırken bile aklında Ali var. E.T: Ben de Ayşe’yi oynarken en zevk aldığım şey bir şeyi yapmanın çok düz ve sade halleri varken, pek akla gelmeyecek yolları denemesiydi sanırım.  Hamile birini oynarken zorlandınız mı?  Z.A: Hamile birini oynamak gerçekten zordu. Anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu yaşamasam da hissettim. 9 ay evladınızı karnınızda taşıyorsunuz ve kendinizden çok onu düşünüyorsunuz. Oturmak, kalkmak çok zor… Eğilip ayakkabı bağlamak imkânsız…

Bütün annelere ve anne adaylarına saygılarımı sunuyorum.Filmde canlandırdığınız kadınlar eşlerine kök söktürüyor tabiri caizse. Siz olsanız nasıl davranırsınız? Filmden ilham aldınız mı bu konuda? Z.A: Ben herhalde bu kadar acımasız olmazdım. Matsutake mantarı gibi isteklerim olmazdı mesela. Biliyorsunuz Japonya'da nadir yetişen dünyanın en pahalı mantarı. Yine de eşimin bu süreçte bana ekstra ilgi göstermesini de isterim tabii.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK