Magazin D » Magazin | Tarih: 25 Şubat 2019 20:24
Şimdi SEVTUĞ’nun TAM VAKTİ !!
TRAKYA’nın JENNİFER LOPEZ’i SEVTUĞ KASAPBAŞOĞLU Ödülden ödüle koşuyor..

Yaz aylarında çıkardığı “Tam Vakti” adlı single, Sevtuğ Kasapbaşoğlu’na uğurlu geldi. Üstüste YILIN EN BAŞARILI ÇIKIŞ YAPAN SANATÇISI ödüllerine layık görülen SEVTUĞ gördüğü ilgiden ve sevgiden oldukça memnun..Konserden konsere koşan güzel şarkıcı, müzik festivallerinin de aranan isimleri arasına girdi.

3 yıl önce çıkardığı “İlk Aşkım Son Seferim” single’ıyla müzik dünyasına adım atan Sevtuğ Kasapbaşoğlu, bu yaz yayınladığı “Tam Vakti” şarkısıyla kariyerinde büyük bir sıçrama yaptı.  ..Sesi, yorumu, çektiği renkli klipteki dans performansı ve güzelliğiyle beğeni toplayan Kasapbaşoğlu’na konser teklifleri yağmaya başladı.

KONSERLERİNE BÜYÜK İLGİ VAR

“Tam Vakti” single’ıyla elde ettiği başarının ardından sahne çalışmalarına ağırlık veren Sevtuğ Kasapbaşoğlu, şimdilerde konserden konsere koşuyor. Belediyelerin organize ettiği etkinlikler ve gençlik festivallerinde de sahneye çıkan şarkıcı, konserlerinin gördüğü ilgiden oldukça memnun. Single ve albüm çalışmalarına da devam edeceğini söyleyen Kasapbaşoğlu, “Bu başarıyı yeni şarkılarla devam ettireceğim” diyor. Şu sıralar yoğun olarak TRAKYA tarafında konser veren SEVTUĞ TRAKYA’nın STARI,TRAKYA’nın JENNİFER LOPEZ’i olmuş durumda 

@sevtuğofficial

http://www.magazind.net/yazdir-15923-Simdi-SEVTUGnun-TAM-VAKTI--.html