Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Venezuelalı Top Modeller artık Türk Podyumlarında | 23 Mart 2019 Cumartesi 10:17

Venezuelalı Top Modeller artık Türk Podyumlarında

Tarkan Acar: Venezuela Güzellik Yarışması Türkiye´de Yapılacak !

Venezuelalı Top Modeller artık Türk Podyumlarında 

Venezuela´nın içinde bulunduğunu Maddi Kriz Ülkenin önde gelen Mankenlerin ide vurdu. Venezuela'nın Ekonomik krizin kasıp kavurduğu, eylemlerin ülkeyi yaktığı Venezuelanın´da iş bulamayan top modeller, birer birer Türkiye'de Tarkan Acar ile anlaşmaya başladı.  Ülkelerinde tanıtım ve defile ücretlerinde yüzde 50 indirim yapmalarına rağmen iş bulamayınca, Türk Podyumlarını tercih etmeye başladı. Tarkan Acar ile ilk olarak 22 Manken Sözleşme imzaladı, Kendilerini Türkiye´de Yabancı Bir Ülkede değil de kendi Vatanlarında gibi hisseden güzel Mankenler Türkiye´de İş alabilme amaçlı Venezuela´nın da aldıkları bütçenin yarısın altına indiklerini açıkladılar   

Venezuela'nın en Güzel Mankenleri Tarkan Acar'a Emanet 

Tarkan Acar: Venezuela Güzellik Yarışması Türkiye´de Yapılacak                                                                                                   

Tarkan Acar; "Projede Venezuela 'nın mankenlerin Ülke krizi darbe almadan atlatması amaçlı kültürel bir Güzellik Yarışması hazırlıyoruz" Venezuela ´da Krizin devam etmesi durumunda bu Organizasyonu Venezuela Mankenlerin Katılımıyla Türkiye´de gerçekleştireceğiz diye konuştu.  İstanbul´da artık İkamet eden Venezuela'lı Mankenler “Türkiye´de iş bulma şansım daha yüksek. Venezuela'da´da kriz nedeniyle Tasarımcılar defilelerini azalttı. Oynayabileceğimiz reklam filmleri de çok sınırlı. Türkiye benim için iyi bir çözüm Ülkesi” dediler.   

Türk Modacıların Tercihi artık Venezuelalı güzel Mankenler

İtalya´dan teklif aldıklarını ancak reddettiklerini söyleyen Venezuelalı Mankenler “Sürekli İstanbul´dayız artık. Türkçe de öğreniyoruz. Manken ajansları Ukraynalı, Rus veya Fransız Manken tercih ettiklerini belirtiyorlar. umuyoruz ki önümüzdeki dönemde Venezuela Mankenlerde İstanbul'daki Moda etkinliklerinde yer alabilirler ” diye konuştu. 

Türk Erkekleri Cezbedici

Venezuela'nın Tescilli bir Mankeni Shannon De Lima Muniz Star televizyonuna açıklamasında, Türk erkekleri için de, “Venezuelalı erkeklerden daha yakışıklı değiller. Buna karşı Türk erkekleri kadını daha fazla cezbediyor” dedi.Türkiye'ye Tarkan Acar daveti ile geldik ve kendisi Menajerimiz olarak çok başarılı ve bize her konuda destekliyor.bizde ona çok güveniyoruz. Türk Mankenleri çok Güzel ,Uluslar arası Yarışmalarda daha başarılı olabilirler diye ekledi. 

Türkler Dostça yaklaşıyor

Bir başka Venezuelalı manken olan 23 yaşındaki Steffani'de iki yıldır İstanbul´da podyumlara çıkıyor. “Moda artık Venezuela için lüks” diyen güzel manken, Venezuela´da bir iş yaptıklarında ödeme için altı ay beklediklerini, Türkiye´de ise podyumdan indiğinde parasını aldığını söyledi. Steffanie, “Katalog çekimi için Türkiye'de 800-1200 dolar ödüyor. Ülkemde bu miktar imkânsız. Türkler de çok dostane davranıyor” dedi. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK