Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Tuğçe Sarıkoç Ropörtajı | 22 Mart 2019 Cuma 19:49

Tuğçe Sarıkoç Ropörtajı

Tuğçe Sarıkoç: Çirkin Kadın Yoktur ,Bakımsız Kadın vardır....!

1) Tuğçe Sarıkoç Kimdir? 16 Yıldır Kuaför ve Makyöz olarak Bursa'da kendi salonumu işletmekteyim. 4 Yıldır Kuaförlük alanında birçok Şehirde Saç Show Organizasyonlarında  Salon Renklendirme  Eğitimleri vermekteyim işimi daha iyi yerlerde ilerleyebilmek amaçlı daha başarılı bir şekilde yol kat etmeye çalışıyorum mesleğimi severek büyük bir aşkla yapıyorum,yaptığım çalışmalarda başarılı olduğumu görünce  dahada iyi olabilmek adına dahada hırsla çalisiyorum olduğum yerde saymak yerine her gün yeni bir yenilik katıyorum kendime modaya uygun çalışmalar yapıyorum. Amacım adımı dahada fazla duyurmak daha iyi yerlere gelmektir içimde hiç bir zaman ego olmadı bunun yani sıra kimseyi de  kendime rakip görmedim tek rakibim kendim her geçen gün dahada nasil iyi olabilirim diye kendime hırslandım başarı merdivenlerini koşarak değil yürüyerek yavaş yavaş çıkıyorum ismimi sadece Bursa'ya değil tüm  Türkiye'ye duyurmak bunun için hırsla çalışmalarıma devam edeceğim.. 

2) İlkbahar - Yaz Saç ve Makyaj Bakımı Sizce Nasıl yapılmalı? Saç Bakımları Salonumuzda Keratin Bakim ve Botoks olarak uygulamalar yapılmaktadır. Yıpranan Kurumuş yorgun Saçları Canlandırıp Sağlıklı bir hale getiriyoruz yaza hazırlıyoruz.. 

3) Bursa'lı Hanımlar Sizce Ne Sıklıkta Saç bakımı yaptırmalı? Saçlarımıza Önem vermeliyiz Sağlıklı Parlak ve Canlılığını Kaybetmemek adına en fazla 3 ayda bir yaptiırılmalı ten rengine göz rengine yüz ifadesine mesleğine çalıştığı yerine uygun olarak düşünüp belirlenmeli.. 

4) Saç Rengini bir Hanım ne ye göre belirlemeli? Ten Rengine Göz Rengine yüz ifadesine mesleğine çalıştığı yerine uygun olarak düşünüp belirlenmeli.. 

5) Bursa'lı hanımlar Saç ve Makyaj Modasını Takip ediyorlar mı? Takip etmeyenlere ne Önerirsiniz? Bursalı hanımlar Saçını Makyajını Son Moda Trendlerini bizim tecrübelerimize Güvenerek ten takip ediyorlar takip etmeyenler ide Salonumuza gelmelerini tavsiye ediyoruz..   

6) 2019 Türrban Tasarımları Nasıl olmalı? Bu yılın Türban Modelleri drape hayal tül ile  yapılan tasarımlardır gelinlerimiz için hem şık hem gösterişli tasarımlar uyguluyoruz hatta gelin ve gelin adaylarımıza o Özel Günlerini  Salonumuzda Saatler harcamamaları adına istedikleri modeli birlikte tasarlayıp günler öncesinden hazırlayıp Düğün olduğu gün sadece türbanı 5 dk da takip hazırlama süresiyle işlemi bitiriyoruz bu durumda gelinler için çok büyük bir memnuniyet oluyor.. 

7) Yeni Evlenecek Gelinlere Nasıl bir Saç Tasarımı ev Makyaj Tasarımı Öneriyorsunuz? salaş modeller doğal güzelliklerini bozmadan doğal sac yapımları natural makyajlar öneriyoruz kullandığımız Profesyonel makyaj malzemelerimizle kendilerini hem güzel hem doğallıkları bozulmadan makyajlarında akma bozulma olmadan gün boyunca en özel günlerinde kullanabiliyorlar.. 

8) Bursalı hanımlara Kişisel Güzellik Bakımı hakkında neler tavsiye edersiniz? Güzellik bakımlarıyla ilgili doğal kürlerden her Cilde göre salonumuzda bilgilendirmeler yapıyoruz her cilde farklı önerilerimiz oluyor.. 

9) Güzellik Kampanyalarınız var mı? Cilt ve Saç Bakımı ile ilgili belli zamanlarda kampanyalarımız oluyor takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.. Bu röportaj için çok teşekkür ediyorum elimden geldiğince Bursalı hanımlara kuaförlük ve güzellik adına daha güzel işler çıkartmak adına mesleğimde yerimde saymak yerine daha ileri adımlar atarak modayı takip ederek daha faydalı ve verimli olmaya devam edeceğim..

FacebookTuğce Sarıkoç

Instegram Tuğce Sarıkoc

Telefon:0531 685 50 20


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK