Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Selma Eylül ile Bursada Huncalife Markası Hızla Büyüyor... | 03 Kasım 2018 Cumartesi 17:46

Selma Eylül ile Bursada Huncalife Markası Hızla Büyüyor...

Türkiye’de 60 yıl önce yüzde 100 yerli sarmeye ile kurulan kişisel bakım markası Hunca, yepyeni bir alanda büyük bir iddiayla büyüyecek

Bursa Satış Lideri Selma Eylül Orta Doğu ve Balkanların en büyüğü olan Hunca, 2 binden fazla ürünle 2013’ten bu yana faaliyet gösterdiği doğrudan pazarlama alanında 60 temsilciye ulaştıklarını söyleyen ve bu kişileri ‘mikro işletme’ diye tanımlayan Hunca Bursa Satış Lideri olan Selma Eylül   “Bağımsız temsilciler aracılığı ile ürünlerimizi tüketiciyle buluşturuyoruz.

Eşe, dosta, akrabaya, arkadaşa ürünleri anlatarak, ek gelir sağlama imkânı veriyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerinden kayıt alıyoruz. Üyeliği miras bırakabilme fırsatı gibi imkanlar Huncalife’ı rakiplerinden ayırmakta.

Ayrıca yüzde 40 katalog kazancı, yüzde 35’e varan ek prim imkânı, seviye ödülleri ve yenilenen araç programı ile en çok kazandıran doğrudan satış şirketiyiz.” diye konuştu.

Kadın-erkek parfümleri, deodorantları, renkli kozmetik, cilt bakım, kişisel bakım, saç bakım, ev temizlik ürünleri, bebek bakım, tekstil, takı ve aksesuar gibi 10 farklı ürün grubu bulunduğunu, Hunca Balsam ile başlayan markalaşma sürecinde Jagler, Caldion, She gibi markalarını Türk tüketicisinin yakından tanıdığını ifade eden Selma Eylül, tüm müşterilerimize Huncalife markasını satış yapması ve kullanması için bekliyoruz.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK