Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Rabia Çifci Emin adımlar ile illerliyor | 22 Şubat 2019 Cuma 21:41

Rabia Çifci Emin adımlar ile illerliyor

Son Ayların Gözde Mankeni Rabia Çifci, Modacıların aranan ismi oldu. 19 yaşındaki genç manken özellikle gelinlik tanıtımlarında tercih ediliyor. Rabia'nın hedefi Başarılı bir Manken olarak emin adımlar ile ilerlemek olduğu belirtildi.

Dünya Modasının önemli merkezlerinden biri olan İstanbul podyumları bir manken daha kazandı. Henüz 19 yaşında olan Rabia Çifçi geçtiğimiz aylarda adım attığı moda dünyasında bir anda aranan mankenler arasına girdi. Bacak boyunun uzun olması nedeniyle özelikle gelinlik tasarımcılarının ilk tercihi olan Rabia Çifci,Hedefinin Ulusal bir Yarışmada derece alarak,Türkiyeyi Yurt dışında temsil etmek olduğunu belirtti.  

Hedefim Başarılı bir Manken olmak

Henüz yolun başında olduğunu ancak her geçen gün kendisini mesleği konusunda geliştirdiğini anlatan Rabia Çifci, Sokak hayvanlarını çok sevdiğini ve defilelerden kazandığı paranın neredeyse yarısını onlara mama almak için harcadığını ifade eden Çifci, "Çocukluğumda da hayalim manken olmaktı. İnsanların giyecekleri kıyafetleri benim üzerimde görüp beğenmeleri çok güzel bir duygu. Mankenlik hayalimi gerçekleştirdim. Şimdi sırada ülkemizi Avrupa'da temsil eden bir model olmak var. İnşallah bunu da gerçekleştiririm" dedi. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK