Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Kadınların orgazm süresini uzatacak seks tüyoları | 07 Aralık 2018 Cuma 15:41

Kadınların orgazm süresini uzatacak seks tüyoları

Kadınlar orgazm olma konusunda kimi zaman sıkıntı yaşayabiliyorlar. Kimi zamanlarda ise kadınların orgazm süresi çok kısa sürebiliyor. Birazdan vereceğimiz seks tüyoları ile, partnerinizin hem orgazm süresini uzatabilecek hemde kısa zamanda orgazma ulaşmasını sağlayabileceksiniz.

Orgazm seks sırasında meydana gelen bir oluşumdur. Orgazm gerçekleşmediğinden çift arasında bir takım sıkıntılar meydana gelir ve girilen cinsel ilişkiden zevk alınamaz. Özellikle kadınlarda meydana gelen orgazma ulaşabilme problemi veya orgazmın kısa sürmesi gibi sorunlar oldukça bilindiktir. Ancak size vereceğimiz bir takım ip uçları ile  kadınlarda meydana gelen orgazm süresini uzatabilecek, ayrıca partnerinizin kısa süre içerisinde orgazma ulaşmasını sağlayabileceksiniz. İşte kadınların orgazm süresini uzatacak ve orgazma ulaşmasını sağlayacak seks tüyoları…

Ses çıkarmak

Cinsel ilişki sırasında ses çıkarma eylemini kadınlarda en az erkekler kadar sevmektedir. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında erkeğin ses çıkarması kadını daha fazla şevklendirecektir.

İlişki sırasında G noktası aramayın

İlişki sırasında G noktası aramak yerine, kadınlarda vajinal orgazmı uzun sürdürecek olan hafif eğimli olarak yukarı-aşağı  sürtünmeyi deneyin. Odaklanın Stresli bir gün geçirdiyseniz ve sadece eşiniz istiyor diye cinsellik yaşamaya eğilimindeyseniz  sakın bunu yapmayın. Günün stresini hala üzerinizde hissediyor olmanız o an cinselliğe odaklanmanızı engelleyecektir. Bu  cinsel deneyim de orgazma uzatmanın yanı sıra orgazma ulaşmayı bile güç hale getirecektir. Erotik filmler Cinsel ilişkiye girmeden önce erotik filmler izlemek kadınlarda orgazm süresinin uzamasına yardımcı olur. Kegel egzersizleri Bu durumda görev biraz kadınlara düşüyor. Eğer çok çabuk orgazm oluyor ve orgazm süresi çok kısa sürüyorsa bunun tek çaresi kegel egzersizleridir. Kegel egzersizlerini düzenli olarak yapmak ve devam ettirmek,  Kadınlardaki orgazm süresinin uzamasına ve cinsel ilişki sırasında daha sık orgazmı sağlacaktır. Ön sevişmeyi uzun tutun Özellikle erkekler, ön sevişmeyi boşalmadan uzun süre sürdürmeye dikkat etmelisiniz.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK