Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Kadın Çuval Giysede Güzeldir Defilesi | 07 Mayıs 2019 Salı 07:57

Kadın Çuval Giysede Güzeldir Defilesi

Çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır!
Çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın  vardır!
Chakra Güzellik Merkezi Yöneticisi Uğur Yıldız'ın Kale Outlet Center Avm'de kadınlarımızın güzelliğine dikkat çekmek amaçlı gerçekleştirdiği Defile Organizasyonunda, yapmış olduğu sıra dışı ve özel saç tasarımları ile izleyenlerden büyük beğeni ve taktir topladı.
Organizasyon Sorumlusu Ugur Yildiz kendisine bu güzel imkanı veren Kale Outlet Center Yönetimine ve Ekibine şükran ve teşekkürlerini iletti

Uğur Yıldız: “Çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın  vardır. Tüm kadınlarımıza özel bakım uygulamalarını öneriyorum. Projemizi destekleyen öncelikle kadınlarımıza ,tüm ekibime ayrıca bu güzel imkanı veren Kale Outlet Center Yönetimine ve Ekibine Teşekkür ediyorum..
Başarılı Moda Fotoğrafcısı Hasan Alkız,Objektifine Defilenin Sıradaışı Pozlarını yansıtarak, Projeye destek verdi.

Banu Öztürk 100 Albüm imzalayarak ücretsiz dağıttı.

Başarılı sanatçılar Banu Öztürk ve Reyhan Cansu muhteşem konserleri ile izleyenleri coşturdu. Ayrıca güzel sanatçı Banu Öztürk,  100 adet albümünü ücretsiz olarak izleyenlere imzalayıp dağıtarak projeye destek verdi.

Fındık Çuvalından Özel Abiyeler

Defilenin Koreografisini Tarkan Acar üstlenirken,Dora Ercan,Sevilay Yalıves,Esra Engin,Songül Balpetek,Meltem Güneş,Sevgi Şıt  ve Dilan Aksoy gibi başarılı mankenler,podyumda fındık çuvalı kumaşından Ebru Terim imzalı  özel tasarımlarını tanıtarak'' Kadın Çuval Giyse de Güzeldir” Konsepti ile izleyenler tarafından ayakta alkışlandılar.

Süper Babaanne Podyumda

Genç yaşına rağmen geçtiğimiz günlerde babaanne olan başarılı sanatçı Dora Ercan,podyumda kadınlarımız için yürüyerek büyük beğeni topladı.Dora Ercan:”Konu sosyal proje olduğunda ve kadınlarımız söz konusu olduğunda gelen teklifi düşünmeden kabul ettim.Çok eğlendik ve umuyorum ki istediğimiz farkındalığı yaratabildik.Geçtiğimiz günlerde babaane oldum ,genç bir babaanneyim,çok mutluyum...Türkiye'de ilk defa bir babaanne podyumda yürüdü, ne  mutlu bana.

Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK