Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hadise kesenin ağzını açtı! 10 milyonluk önlem | 26 Ocak 2019 Cumartesi 21:20

Hadise kesenin ağzını açtı! 10 milyonluk önlem

Geçtiğimiz yıllarda evine girmeye çalışan sapık yüzünden büyük korku atlatan Hadise, daha korunaklı olan Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşınma kararı aldı. Popçu, iddiaya göre 10 milyon liralık daire için kesenin ağzını açtı.

Geçtiğimiz yıllarda evine girmeye çalışan sapık yüzünden büyük korku atlatan Hadise, daha korunaklı olan Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşınma kararı aldı. Popçu, iddiaya göre 10 milyon liralık daire için kesenin ağzını açtı. Bundan iki yıl önce takıntılı bir hayranı evine girmeye çalışırken yakalanan Hadise'den milyonluk önlem…

Güvenlik tarafından polise teslim edilen hayranı yüzünden tedirgin olan popçunun sapık korkusuyla İstinye'den taşınıp Rumelihisarı'ndaki 600 bin dolarlık dairesine geçtiği konuşulmuştu.

Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre; Boğaz manzaralı dairede tek başına kalan 33 yaşındaki popçu, yol üzerindeki evin güvenliğini yeterli bulmadığı için adres değişikliğine gitmeye karar verdi.  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK