Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Bursa'da İnşaat'ın Adresi Perçin Yapı | 29 Haziran 2019 Cumartesi 10:37

Bursa'da İnşaat'ın Adresi Perçin Yapı

Kalitesi ve Referansları ile 1980 Yılından Günümüze İnşaat'ta Gerçek bir Marka...

PERÇİN YAPI Firmamız 1980 yılında Kemal PERÇİN  tarafından inşaat ve taahhüt işleri yapmak üzere Bursa'da kuruldu.Kurulduğumuz günden itibaren güvenli, titiz çalışmamız ve başladığımız her projeyi zamanında bitirip teslim etmemiz, konusunda uzman kadromuz ve tamamıyla müşteri odaklı kalite anlayışımız, kısa sürede Bursa'da tanınan ve tercih edilen bir firma olmamızı sağlamıştır.

Bursa'nın sürekli değişen ve gelişen bir şehir olması, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını doğurmuştur.

Sektörümüzde tüm yasal şartlara uymayı, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı, taahhüdümüz altında projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip, hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, iş güvenliği birinci derecede önemsemeyi ve geliştirmeyi, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz.

PERÇİN YAPI Olarak Yaptığımız Hizmetlerimiz Mutfak – Banyo – Laminant Parke – Fayans – Kalebodur – Çelik Kapı – Amerikan Kapı – Boya – Sıhhi Tesisat – Komple Daire Tadilat – İnşaat – Çatı ve Taahhüt İşlerini yapmaktayız.

 

PERÇİN YAPI sektöründe yerini almış kendi dalında genç, dinamik ve aynı zamanda tecrübeli bir kuruluştur.

 

PERÇİN YAPI  değişen ve gelişen ülkemizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur."Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.

 

Misyonumuz :

 

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur.

 

Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

 

Vizyonumuz :

 

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve  sürekli  büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır.

 

Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.

 

İLKELERİMİZ :

 

 Dürüstlük ve güven prensiplerimiz doğrultusunda konularında iyi yetişmiş, deneyimli, birikimli uzman ekibimizle organizasyonda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri sözleşme ve şartnamelerine uygun olarak zamanında tamamlayarak faaliyetlerimizin sürekliliğini sağlamaktır.

 

 DEĞERLERİMİZ :

 

Dürüstlük

Güvenirlik

Şeffaflık

Ayrıcalıklı çözümler sunmak

Mükemmeliyet

Karşılıklı sevgi ve saygı

Müşteri ve çalışanların mutluluğu

 

Perçin Yapı = Adnan Mendres Mah.Barbaros Hayrettin Paşa Sk.No:18 Osmangazi / BURSA

Tel = 0 224 242 10 57 – 0 535 472 02 60

www.percinyapi.com –

 

Bursa inşaat,Mutfak , Banyo, Laminant Parke ,Fayans,Kalebodur, Çelik Kapı ,Amerikan Kapı ,Boya ,Sıhhi Tesisat ,Komple Daire Tadilat, İnşaat,Çatı ,Taahhüt

 

https://www.instagram.com/percinyapi/

https://www.facebook.com/bursapercinyapi

https://twitter.com/PercinYap

https://percinyapi.web.tv/

https://percinyapi.wordpress.com/

https://tr.foursquare.com/user/544882064

https://tr.pinterest.com/bursapercinyapi/


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK