Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Berrak Tüzünataç ve sevgilisi Birkan Sokullu tatil sezonunu açtı | 20 Temmuz 2018 Cuma 18:59

Berrak Tüzünataç ve sevgilisi Birkan Sokullu tatil sezonunu açtı

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu, yazın tadını Ege sahillerinde çıkarıyor. İki ünlü oyuncu, Çeşme’den Bodrum’a geçti.

Berrak Tüzünataç ve sevgilisi Birkan Sokullu tatil sezonunu açtıYaklaşık 3 yıldır birlikte olan Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu, yazın tadını Ege sahillerinde çıkarıyor. İki ünlü oyuncu, Çeşme’den Bodrum’a geçti.Magazin - 20.07.2018 09:52Oyuncu Berrak Tüzünataç, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Birkan Sokullu ile Bodrum'da tatil sezonunu açtı. Suya girerken Berrak Tüzünataç'ın "Aşkım çok soğuk" demesiyle Birkan Sokullu, kendisini suya bırakarak kulaç atmaya başladı. Sokullu plaja adım atar atmaz kendini mavi sulara bırakırken, Tüzünataç bir süre iskelenin merdivenlerinde durup arkadaşıyla sohbet etti. Sevgilisinin yanına kulaç atan Tüzünataç, görüntülendiklerini fark edince iskeleye yüzmek yerine gazetecilerin görüntü alamayacağı bir noktaya gidip denizden öyle çıktı. İkili, gün boyu sadece bir kez denize girdi. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK