Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran kavgasına mahkemeden tokat gibi cevap! | 06 Temmuz 2018 Cuma 20:26

Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran kavgasına mahkemeden tokat gibi cevap!

Güzide Duran'ın kavgalı olduğu Ayşe Hatun Önal'a karşı aldığı 6 ay süreli koruma kararı Önal itiraz etmişti. Mahkeme, Güzide Duran’ın aldırdığı koruma kararının kötü niyetli ve amaç dışı olduğunu belirtti. Mahkeme, Bu tür başvurular yüzünden gerçek mağdurların korunamadığını kaydetti.

Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran kavgasına mahkemeden tokat gibi cevap!Güzide Duran'ın kavgalı olduğu Ayşe Hatun Önal'a karşı aldığı 6 ay süreli koruma kararı Önal itiraz etmişti. Mahkeme, Güzide Duran’ın aldırdığı koruma kararının kötü niyetli ve amaç dışı olduğunu belirtti. Mahkeme, Bu tür başvurular yüzünden gerçek mağdurların korunamadığını kaydetti.Magazin - 03.07.2018 13:10Sanatçı Ayşe Hatun Önal ve eski manken Güzide Duran'ın arasında sular bir türlü durulmuyor. Güzide Duran'ın Ayşe Hatun Önal'a karşı 6 ay süreyle mahkemeden aldığı koruma kararına, bu kez Ayşe Hatun Önal avukatı Gözde Egemen aracılığıyla mahkemeye başvurarak "ailenin korunması, kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanun" hükümleri gereğince uygulanan önleyici tedbir kararının kaldırılmasını istedi.  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK