Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Aleyna Tilki: 'Bu kız balon, patlar' dediler! | 16 Eylül 2018 Pazar 15:49

Aleyna Tilki: 'Bu kız balon, patlar' dediler!

Aleyna Tilki verdiği konserde hayranlarıyla bol bol sohbet etti. Kendisini eleştirenlere de cevap veren genç şarkıcı,

87'nci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında gerçekleşen Çim Konserleri'nde sahne alan Aleyna Tilki'yi binlerce hayranı dinledi. Konserin bir bölümünde hakkında yapılan eleştirilere de değinen Tilki çarpıcı itiraflarda bulundu. 'Dipsiz Kuyum' şarkısıyla gündemde olan genç şarkıcı, Dört şarkıyı tekrar tekrar söylüyor' diyorlar. Biz 'evet' diyoruz.

Ama 'Cevapsız Çınlama' Türkiye'nin en çok dinlenen şarkısı, 400 milyon kez izlenmiş. 'Bu kız tek şarkılık, ikincisi olmayacak, balon, patlar gider' dediler. 'Sen Olsan Bari' Türkiye'nin en çok dinlenen ikinci şarkısı. 2017 yılında tüm dünyada en çok dinlenen 30'uncu şarkı. Dediler ki 'Bu kızı kim seviyor, kimse dinlemiyor ki.' Kocaman konserler yaptık. 'Yalnız Çiçek' şu anda Türkiye'nin en çok dinlenen üçüncü şarkısı olma yolunda ilerliyor. 'Dipsiz Kuyum' da diğer şarkıları geçecek gibi görünüyor, bir haftada 40 milyon izlenmiş. 'Böyle bir şey olmaz, yalan' diyenler seyirciye baksınlar. "Yalnız Çiçek klibinde 'Şarkı ile klibin ne alakası var' demişlerdi.

Onlar anlamıyor diye Dipsiz Kuyum şarkısının klibini kuyu ile başlattık. Hala anlamlandıramıyorlar, sorun bizde değil onlardaymış" şeklinde konuştu.  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK