Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Ceren Serin Ropörtajı | 14 Mart 2019 Perşembe 20:10

Ceren Serin Ropörtajı

Başarılı Manken Ceren Serin :Türk Modacılarının bir çoğunun dünyaya damga vurabilecek yetenekte

1- Ceren Serin  Kimdir? 1998 Sakarya doğumlu, spor yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven. Hümanist ve hayvan sever biriyim. 

2-Model olarak hedefleriniz nedir? Hayatım boyunca modellik ya da mankenlik yapacağım gibi bir hedefim yok ya da böyle bir kariyer planım. Bunu seven biri olarak yapabileceğim en iyi şekilde yapmayı ve işimde iyi olduğum için iyi modacılarla çalışabilmeyi umuyorum.   

3-Turk Modacilar hakkinda ne  dusunuyorsunuz? Turk Modacilar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Türk Modacılarının bir çoğunun dünyaya damga vurabilecek yetenekte olduğunu ancak dünyada hakettiği yeri edinemediğini düşünüyorum. Dünyada en tanınmış Türk Modacılar dahil hepsi daha iyi yerleri hakediyorlar.   

4-Bir İs Gununuz nasil geciyor? Bir İs Gununuz nasil geciyor? Keyif aldığım bir işte çalışmak benim en sevdiğim şeylerden biridir.Modellik ve Mankenlikte ilk defilemden itibaren hep anın tadını çıkardım ve bunu bir işten ziyade hep tat aldığım anlar olarak değerlendirdim.   

5-Ornel aldiginiz bir Model var mi? Ornek aldiginiz bir Model var mi? Kim? Türkiye'de en örnek alınası modellerin Çağla Şikel ve Tülin Şahin olduğunu düşünüyorum   

6-Yeni Baslayan bir Modele Önerilleriniz nelerdir? Bu işi yapmak için öz güvenli ve ne istediklerini bilmeleri gerekiyor.Mankenlik dışardan göründüğü kadar kolay bir iş değil mutlak bir iş disiplini ve kendine özen gerektiren bir iş. Fizigini güzelleştirmek kadar düşünce dunyalarinida gelistirmeleri gerekiyor. 

7-Bir Mankenin olmazsa olmazi neler olmali. Bir manken olarak düsününce evet ilk akla gelen güzel bir fizik güzel bir yüzdür ama ben buna katılmıyorum güzellikten daha önemli olan şey enerjidir. Kadınlar kusurlarıyla da gayet güzeller ve asıl önemli olan bu güzelliği yaşatabilmek ve yansıtabilmektir.   

8- En basarili buldugunuz Makyoz ve Kuafor kimdir? En basarili buldugunuz Makyoz ve Kuafor kimdir? Bu konuda bir yorum yapamıyorum Türkiye'de çok başarılı kuaförler ve makyözler var tek bir isme sığdırmak istemiyorum başarılarını.   

9-Oyunculuk dusunuyormusunuz? Oyunculuk dusunuyormusunuz? Bir dönem tiyatro oyunculuğu yaptım ve tam bir tiyatro aşıgıyım kendimce yetenekli olduğumu da düşünüyorum bu yüzden oyunculukla tabiki ilgileniyorum ancak yapacak olursam eğitimini almak isterim bu meslek için sadece güzellik değil yetenek ve eğitimin şart olduğunu düsünüyorum.     

10-Sosyal Medyayı bir Manken nasil yonetmeli? Sosyal Medyayi bir Manken nasil yonetmeli? Bir manken sosyal medyasını çok dikkatli kullanmalı bence. Binlerce takipçisi varken gençleri kötü alışkanlıklara, yanlış düşüncelere özendirmesi ve yönlendirmesi ihtimali büyüktür bu yüzden bilinçli bir şekilde kullanmalıdır. Bu sadece mankenler için değil tüm insanlar için geçerli bence kendimizi doğru yansıtmalı ve takipçilerimizi doğru olana yönlendirmeliyiz .  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK