Yazarlar » Aslan SAYIM | Tarih: 14 Ağustos 2014 18:15
Ünlülerin Güzellik Sırları

Değerli okurlarımıza MERHABA.

Bu hafta Türkiye’nin en güzel ünlülerinin güzellik sırlarını sizler için öğrendik.

ASENA: Teni ipek gibi yapan peeling: Badem yağı ve esmer şekeri karıştırın macunu cildinize dairesel hareketlerle uygulayıp ılık su ile durulayın. Cildinizdeki farkı göreceksiniz.

Asuman KRAUSE: Pürüzsüz bir cilt için şeftaliyi ezin, balla karıştırarak yüzünüze sürün, onbeş dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayın. Harika bir görünüm elde edeceksiniz.

Deniz AKKAYA: Dudak dolgunlaştırıcı peeling: 1er yemek kaşığı tarçın yağı, Badem yağı ve esmer şekeri karıştırıp peeling olarak dudaklarınıza uygulayın. Hergün yapın estetik yaptırmaya gerek kalmayacak.

Seda SAYAN: Saç dökülmesine karşı: 150ml hardal yağını 4 yemek kaşığı kına yaprağı ile kaynatın. Süzün, ve kalan sıvı ile saç derinize masaj yapın. Güzel saçlara merhaba..

Zahide YETİŞ: Onarıcı el maskesi: 120 gr bal ve 2 tatlı kaşığı tatlı badem yağına erittiginiz 1 tatlı kaşığı balmumunu ekleyin karıştırıp ellerinize sürüp 25 dk bekletin. İpek gibi elleriniz olacaktır.

Yıldız KAPLAN:Cildinizdeki ölü derilerden kurtulmak için, Türk kahvesinin telvesi ile Bepanten’i karıştırarak yüzünüze Peeling uygulayın. Muhteşemm

Saygılarımla...

https://www.magazind.net/Aslan-SAYIM-Unlulerin-Guzellik-Sirlari-35y.html