Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » "instagram'ın zengin çocukları" | 07 Kasım 2016 Pazartesi 00:55

"instagram'ın zengin çocukları"

Milyon dolarlık oyuncaklarıyla poz veren, uçak biletiyle uğraşmayıp özel jetleri ile seyehat eden, bir ev parasını rahatça saatlerine harcayan, kısacası hayallerinizi yaşayan insanlarla tanışın!

Onlar Instagram'ın Zengin Çocukları!  Milyon dolarlık oyuncaklarıyla poz veren, uçak biletiyle uğraşmayıp özel jetleri ile seyehat eden, bir ev parasını rahatça saatlerine harcayan, kısacası hayallerinizi yaşayan insanlarla tanışın! Onlar Instagram'ın Zengin Çocukları! Gösteriş merakının sosyal medya'ya yansımasıyla kendine yer edinen #rkoi modası bir çılgınlığa doğru yol alıyor.

Öyle ki yaklaşık 1 yıl önce  bu fotoğrafları paylaşmaya başlayan richkidsofig_rkoi hesabına artık yüzlerce mesaj geliyor, dünyanın zenginleri, instagram'ın zenginleri arasında da yer edinmek istiyor. Fotoğraflarının hemen paylaşılması için yaptıkları tekliflerse dudak uçuklatan cinsten! Onbinlerce dolarlık saatlerden lüx arabalara kadar,

Bu kadar para bir insanda nasıl olabilir dedirten, şehir efsanelerini doğrulayan astronomik teklifler, onlara neden "rich kids" denildiğini de kanıtlıyor...Hesapta bizden birilerini görmekte mümkün. Asgari ücretin 1300₺ olduğu ülkemizde gurur duyulacak bir gelişme olduğu aşikar.. Sizler için hesaptan birkaç fotoğrar derlemeyi de ihmal etmedik. İşte bahsettiğimiz o "instagram'ın zengin çocukları" :  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK