Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Zirvenin adı Masumlar Apartmanı | 04 Aralık 2020 Cuma 12:18

Zirvenin adı Masumlar Apartmanı

TRT’ in Salı günlerine damga vuran dizisi Masumlar Apartmanı, tüm rakiplerini geride bırakarak reyting listesinde birinci olmaya devam ediyor. Her hafta yayınlanan bölümüyle en çok konuşulan dizi olan Masumlar Apartmanı dünkü bölümüyle sosyal medyada gündemden düşmedi.

Zirvedeki apartman

Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi. AB’de 15.68, ABC1’de 14.59 TOTAL’de ise 11.38 reyting alan dizi, tüm kesimlerce ilgiyle takip ediliyor.

Bu hafta neler oldu?

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir. Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir. Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur. Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.

Şimdiye kadar yayınlanan on iki bölümü de büyük beğeni uyandıran “Masumlar Apartmanı” dizisinin yeni bölümü 8 Aralık Salı akşamı saat 20:00’da TRT 1’de izleyicilerle buluşacak.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat