Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Zeynep Ece Akengin iddialara Instagram’dan cevap verdi | 12 Ağustos 2015 Carşamba 22:08

Zeynep Ece Akengin iddialara Instagram’dan cevap verdi

Çarkıfelek programının hostesi Zeynep Ece Akengin Instagram hesabından Mehmet Ali Erbil ile olan ilişkisi ve çapkınlık dedikodularıyla ilgili açıklama yaptı

Çarkıfelek programının hostesi Zeynep Ece Akengin Mehmet Ali Erbil ile oln ailişkisi ve çapkınlık iddialarına dair Instagram’dan bir açıklama yaptı. Zeynep Ece Akengin Instagram hesabında hayatındaki tek erkeğin Mehmet Ali Erbil olduğunu ve onu çok sevdiğini ifade etti. İşte Zeynep Ece Akengin’in açıklaması:

“Aslı olmayan haberler için sessiz kalmayacağım. Bir açıklama yapayım ki herkes rahat etsin. Hayatımdaki tek adam Mehmet Ali Erbil’dir ve öyle olmaya da devam edecektir.”
Aşk ilanı şöyle devam etti: “Tanıdığım için zerre pişmanlık duymadığım, aksine tanıdığıma her gün şükrettiğim, sevmekten mutlu olduğum tek kişi olduğun, mutluluktan gözlerimin içini güldürdüğün için teşekkür ederim. Doğum günümü sevdiğim adam ve ailesiyle kutladım. Belki de hayatımın en mutlu yaş gününü geçirdim.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK