Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yunus Günce ile Ali Sunal arasında neler yaşanıyor | 14 Ağustos 2013 Carşamba 13:34

Yunus Günce ile Ali Sunal arasında neler yaşanıyor

İşte twitter'da başlayan ve mahkemeye taşınan olayın detayları...

Oyuncu-sunucu Yunus Günce, Ali Sunal hakkında twitter'da yazdığı 'Kendisini oldukça yeteneksiz ve bir o kadar da sevimsiz buluyorum' sözleri nedeniyle ifade verdi.

Yunus Günce konuyla ilgili şunları söyledi: "Ali Sunal beni gerçekten mahkemeye vermiş. 'Kendisini oldukça yeteneksiz ve bir o kadar da sevimsiz buluyorum' yazdığım için. 'Eleştiri sınırlarını aşan hakaret' olduğu gerekçesiyle. Ali beyin beni mahkemeye verme hakkına elbette saygı duyarım. 

Burası özgür bir ülke. Zaten süreç de gayet normal işliyor. Avukatımla gittim ve Gayrettepe Emniyet Amirliği'nde, cinayet büroya ifademi verdim. 'Ben seyirci olarak yaptım' dedim bu eleştiriyi. 'Kelimelerimi özenle seçtim' dedim. 'Ben her ay tv izlemek için dijital platformlara 450 tl para ödeyen bir müşteriyim' dedim.

Öte yandan bir insanın böyle bir eleştiriye dayanamaması, bununla başedemiyor olması, bununla yaşayamıyor olması, bunu hazmedemiyor olması çok üzdü beni. Ben yapmazdım. Çünkü ben tv'ye çıkan, sahneye çıkan, kısacası 'görsel' bir iş yapan biriyim. Her 'göründüğümde', bu riski, eleştirilme riskini zaten alıyorum. İşimin bir parçası da bu. Bu yüzden bu işi yapanlar iyi para kazanıyor. Paranın bir kısmı, buna benzer eleştirilerle başedebilsin kişi diye veriliyor. Eğer bunlarla baş edemeseydim, maden işçisi olurdum. Çalışırken beni kimse göremezdi. Görülmeyen, eleştirilmez de!

Elbette bu benim fikrim. Zira benim gayet kompleksiz bir hayatım var. Hayatımı da 'ünlü ünlü' yaşamıyorum. Çünkü hep şunu söylüyorum: KOMPLEKS İNSANA TEK BİR ŞEY KAZANDIRIR: KOMPLEKS!

Not: Ali bey merak da etmesin lütfen, ifadem de 'uzlaşmak istiyorum' dedim. Ama özür filan dilemem.' 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK