Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Yunanistan'dan Kılıç'a teşekkür mektubu | 04 Temmuz 2013 Perşembe 18:48

Yunanistan'dan Kılıç'a teşekkür mektubu

17. Akdeniz Oyunları Yunan Delegasyonu Başkanı Antonis Nikolopoulos, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a oyunlar ile ilgili teşekkür mektubu gönderdi.

17. Akdeniz Oyunları Yunan Delegasyonu Başkanı Antonis Nikolopoulos, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a oyunlar ile ilgili teşekkür mektubu gönderdi. 
 
Nikolopoulos, Akdeniz Oyunları'nın ardından Bakan Kılıç'a gönderdiği mektuba, "Akdeniz ülkeleri için düzenlemiş olduğunuz oyunlar için, güzel ülkenizde geçirmiş olduğum 15 günden sonra sizlere Yunan Delegasyonu Başkanı olarak teşekkür etme ihtiyacı duyuyorum, özellikle de oyunlarda görev alanlara, her zaman yardıma istekli ve her daim talepleri yerine getirme arzularından dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Oyunlar sırasında "Kendi evimizde gibiydik" değerlendirmesini yapan Nikolopoulos, mektubunda şunları kaydetti: 
"Her alanda muhteşem oyunlar düzenlediniz. Konuyla ilgili tecrübe sahibi biri olarak hiç tereddüt etmeden ifade edebilirim ki sizin hazırladığınız oyunlar, son yılların açık ara en iyisiydi. Güzel Mersin’den ayrılırken, şehrin en değerli güzelliklerini, insanlarınızın nezaketini, en önemlisi de mükemmel ve pırlanta gibi genç gönüllülerinizin güler yüzlerini kalbimizde ve aklamızda tutacağız. 

Ülkenizin 2020 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapmasını tüm kalbimle diliyorum ve size şahsen bu spor hizmetlerinizi takdim etmekte güç, kuvvet ve sağlık diliyorum."

 
Kaynak: SPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK