Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » YouTuber Duygu Köseoğlu mahkemeye koştu! | 23 Ağustos 2020 Pazar 15:03

YouTuber Duygu Köseoğlu mahkemeye koştu!

Sosyal medya fenomeni duygu köseoğlu 3 yıldır menajeri ve erkek arkadaşı olan onur turgut’un kendisine fiziki, psikolojik ve cinsel şiddette bulunduğunu ifade ederek.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak'ın haberine göre; Sosyal medya fenomeni Duygu Köseoğlu'nun başı 3 yıldır menajerliğini yapan ve aynı zamanda sevgilisi olan Onur Turgut ile derde girdi. İddiaya göre sevgilisi tarafından fiziki ve psikolojik şiddete maruz kalan Köseoğlu Onur Turgut'un kendisine yaklaşmaması için Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulundu.
 
'FİZİKİ, PSİKOLOJİK VE CİNSEL ŞİDDET UYGULADI'
 
Duygu Köseoğlu mahkemeye sunduğu dilekçede yaşadıklarını, "Onur Turgut menajerliğimi yaparken duygusal ilişki yaşamaya başladık. Yaklaşık 3 yıldır aramızda hem iş hem de özel ilişki vardır. Bugüne kadarda benim evime de birlikte ikamet ettik.Onur Turgut ilişkimizin başlamasından itibaren bana yönelik fiziki, psikolojik, ve cinsel şiddet uyguladı. Onur Turgut'un ailemi rahatsız etmesi ve başka kadınlarla olan ilişkileri nedeniyle defalarca kez ilişkiyi sonlandırmak istedim ancak tehdit ve baskılara maruz kaldım" sözleriyle anlattı.
 
 
 
6 AY UZAKLAŞTIRMA
 
Köseoğlu, eski sevgilisi tarafından fiziksel ve cinsel şiddetin önüne geçilmesi için hakkında hakaret, tehdit veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasını, iletişim araçlarıyla kendisini rahatsız etmemesini ve konutuna yaklaşmamasını talep etti. Aile Mahkemesi talebin ardından Onur Turgut'un 6 ay süreyle Duygu Köseoğlu ve ailesine yaklaşmamasına karar verdi.


Kaynak: OBJEKTIFHABER

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat