Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » ‘Yok Artık! 2’nin oyuncuları filmi anlattı! | 09 Ekim 2016 Pazar 10:23

‘Yok Artık! 2’nin oyuncuları filmi anlattı!

İlkiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yok Artık’ın ikincisi 7 Ekim Cuma günü vizyona girmeden önce filmin oyuncuları ve basın mensuplarıyla buluştu.

Filmin yönetmeni Caner Özyurtlu ve oyuncular Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu, Yağmur Tanrısevsin, Berna Koraltürk, Bülent Çolak, Cihat Tamer ve yakınları Soho House İstanbul’da bir araya gelerek filmi izledi!  “ASLAN PAYINI CANER’E VERİYORUM”  Kahkaha ve alkışlarla biten film gösteriminin finalinde yapımcılar Caner Özyurtlu, Şebnem Bozoklu ve Kaan Yıldırım davetlilere geldikleri için teşekkür etti.  Fİlmi ilk defa izleyen Şebnem Bozoklu: “Caner daha önce izletmedi filmi. Huyudur. İlk defa sizlerle beraber izledim. Bizimle beraber bu işi yapmayı kabul ettikleri için herkese teşekkür ederim. Seve seve oynadım” dedi. Ardından mikrofonu alan Kaan Yıldırım: “Aslan payını Caner’e veriyorum. Çok uğraştı bu film için. Tüm bu alkışlarınız ona gelsin. Ayrıca da emek veren herkese teşekkürler” dedi.  

“SABAHTAN BERİ HEYECANDAN NE YAPTIĞIMI BLİMİYORUM”  Tüm ekip daha sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı. Filmin yönetmeni ve yapımcılarından biri olan Caner Özyurtlu: “Ekip olarak ilk defa izledik ve ben feci heyecanlıyım. Gülündü falan, iyi şeyler bunlar. Bu yaşta böyle bir cast ile çalışabilmek gerçekten çok heyecanlı. Sabahtan beri heyecandan ne yaptığımı bilmiyorum. Umarım tekrar tekrar çalışabilirim bu ekiple. Hemen arkasından mikrofonu alan filmin hem yapımcısı hem de oyuncusu Bozoklu: “Bayıldım filme. Ağzım kulaklarıma vardı, çok mutluyum” cümlelerini kurdu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK