Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yılın en İyi Çıkış yapan Yazarı | 07 Ocak 2020 Salı 10:46

Yılın en İyi Çıkış yapan Yazarı

2020 Yılı En İyi çıkış yapan Yazarı Bilge Karadeniz oldu..

.www.magazind.net tarafından düzenlenen 2020 Digital Ödülleri Sahiplerini buldu.   

2020 Yılı En İyi çıkış yapan Yazarı Bilge Karadeniz oldu..

 

Bilge Kardeniz Kimdir?

Bilge Karadeniz, İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.  Ruhun Bilgesi kitabının yazarıdır. Bilge Karadeniz kitapları; Az Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Bilge Karadeniz tarafından yazılan son kitap "Ruhun Bilgesi", Az Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Başarılı Yazarın Ocak 2020'de Dolce Vita Kitap ,Yayın Evinden çıkacak olan ''Beni Sen Anlat'' / Aşkın Bilgesi adlı Yeni Kitabı ile büyük bir çıkış yapması bekleniyor.

Kitap Açıklaması

Önce gözüme; sonra gönlüme düşürdü bir his…  Her şeyde onu gördüğüm değişik bir histi bu. Adı; aşkmış.  Hangi duygu aşktan yücedir ki? Bir insan kendinden geçer mi?  Hep bir ümit diye bekler mi? Sahi, ümit dediğin neydi ki?  Ona kavuşmak için yanmak mı gerekirmiş? Tabii ya, yanmadan insanoğlu öğrenemezmiş…  Nasıl ki bir mumun etrafını aydınlatmak için yanmaya ihtiyacı varsa gönlünde ışığı için önce  yanmaya ihtiyacı varmış.  Yol kendinden, sevdiğinden ona varırmış.  Tüm yollar, kendinde zahir olana; Allah’a çıkarmış.  İnsan demek göz bebeği demekmiş.  Meğer, ‘gözbebeğim’ diye seslendiğin beşeri aşktaki seslenişin onaymış..  Var mısın bu yolculuğa?  Sadece sen ve bu satırlardaki ben…  Ama şunu bil ki bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

@bilgekaradeniz


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat