Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Yıldırım Ünal Aysal'ı bombaladı | 27 Haziran 2013 Perşembe 17:34

Yıldırım Ünal Aysal'ı bombaladı

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda basın toplantısı düzenleyen Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı da hedef aldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı.

Kendisine ceza verilmesi için birilerinin Etik Kurulu'nu tehdit ettiğini söyleyen Yıldırım, "Birisi Etik Kurulu üyelerini tehdit ediyor. Aziz Yıldırım'a ceza vereceksiniz diyor. Kim bu? Bulamazsanız ben size söyleyeceğim" derken Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı da boş geçmedi. 

CARDOZO
CAS
HACIOSMANOĞLU
AZİZ YILDIRIM

UEFA kararlarının açıklanmasından önce Ünal Aysal'ın "F.Bahçe ceza alacak" demesine değinen Aziz Yıldırım, "Bir başkanın da UEFA'nın açıklamadığı kararları bilmesi ve o yüzden basını da suçlaması 'siz nasıl bilmiyorsunuz' demesi... Demek ki UEFA'nın evraklarını herkes biliyor. Sizler ve bizler öğrenemiyoruz. Bunları ancak oradan alabilecek insanların teşkilatları olduğunu daha iyi anlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Şike davasının bir operasyon olduğunu söyleyen Yıldırım, "Bu şike davası değil. Bu bir operasyondur. Türkiye'nin gerçeğidir. Herkesin işe böyle bakması lazım. Burada Türk sporu yargılanıyor. Bu yargılama yapılırken de bütün baskılar içeride Türküm diyen insanlar tarafından yapılıyor. Oradaki lobiciliği buradan yapıyorlar" diyerek ilginç bir açıklama yaptı.

Tüm kulüplerden daha temiz olduklarını söyleyen Yıldırım, "Türkiye'deki en temiziz diyen kulüpten daha temiziz. Bir cevapları varsa ona da cevap veririm. Hiçbir tanesinin cesareti yok ama" dedi.


Kaynak: INTERNETSPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK