Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Yılanlı kız' prenses oldu | 15 Haziran 2015 Pazartesi 20:33

'Yılanlı kız' prenses oldu

Bir dönem ülkesinin ünlü erkek dergisine verdiği pozlar nedeniyle "yılanlı manken" olarak anılan Sofia Hellqvist artık prenses oldu.

Tüm dünya önceki gün İsveç'te gerçekleşen bir düğünü ilgiyle takip etti. Damat, İsveç Kralı Carl Gustav'ın tek oğlu 36 yaşındaki Prens Carl Philip'ti. Ama düğünün bu kadar ilgi çekmesinin nedeni Prens Carl Philip değil eş olarak seçtiği Sofia Hellqvist'ti. 30 yaşındaki Hellqvist'in, Prens'le flört ettiği beş yıl içinde ülke gündeminin ilk sıralarından düşmemesinin nedeni ise geçmişteki mesleğiydi.

 

Bir dönem ülkesinin ünlü erkek dergisine verdiği pozlar nedeniyle "yılanlı manken" olarak anılan Sofia Hellqvist, daha sonra katıldığı TV yarışmalarıyla adını daha geniş kitlelere duyurdu. Prens Carl Philip ile Sofia Hellqvist, geçtiğimiz Cumartesi günü dünyanın önde gelen kraliyet ailelerinin katıldığı bir törenle evlendi. Böylece Sofia Hellqvist de tıpkı Kate Middleton gibi orta sınıf bir ailenin kızı olarak dünyaya gelip sonra da bir prensle evlenerek gerçek bir prenses olan genç kadınlar arasına katıldı.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK