Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yeni şarkı aşkından | 02 Eylül 2014 Salı 20:55

Yeni şarkı aşkından

Seda Sayan anılarda yer eden şarkıları bir araya topladığı ‘Hatıran Yeter’le dönüyor.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan müzikteki üç yıl süren sessizliğini muhteşem bir albüm ile bozuyor. Hatıran Yeter adlı albümünde dinlemekten zevk aldığı şarkıları bir araya getiren Seda Sayan’ın albümünde Zeki Müren’den Ajda Pekkan’a pek çok ünlü ismin hitleri bulunuyor.

YENİ ŞARKI ERKAN İMZALI

Hatıran Yeter albümü için Ahmet Selçuk İlkan, Ahmet Özden, Erkan Çelik, Fikret Şeneş, Hasan Beydili, Metin Işık, Yılmaz Tatlıses gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendiren Seda Sayan aranjelerde Kenan İlgen ve Taşkın Sabah ile çalıştı. Seda Sayan’ın, Zeki Müren’in Mış Mış, Ajda Pekkan’ın Daha Neler, Ferdi Tayfur’un Hatıran Yeter, Metin Işık’ın Lay Lay Lom şarkılarını seslendirdiği albümün tek yeni şarkısı ise Erkan Çelik imzalı Bulurum Seni.

Seda Sayan yeni albümü için “Sevenlerimi çok beklettim ama değecek. Güzel bir albüm oldu severek dinleyecekler. Kendilerinden çok şey bulacaklar. Yıllar önce ben bu şarkıları zevkle dinliyordum, bu defa sevdiğim şarkıları paylaşmak istedim sevenlerimle ” diyor.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK