Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » 'Yeni filmim uyuşturucu gibi' | 22 Temmuz 2013 Pazartesi 10:31

'Yeni filmim uyuşturucu gibi'

Yeni filmi 'Sadece Tanrı Affeder (Only God Forgives)' için açıklamada bulunan Ryan Gosling, filmin ‘uyuşturucu gibi’ olduğunu ifade etti.

 

Nicolas Winding Refn tarafından yazılan ve yönetilen Sadece Tanrı Affeder filminde başrolü oynayan Ryan Gosling, katıldığı televizyon programında film hakkındaki düşüncelerini anlattı.

32 yaşındaki oyuncu, yaptığı uyuşturucu ticaretini örtmek için boks kulübü açan ve öldürülen kardeşinin intikamını almaya çalışan 'Julian' isimli bir karakteri canlandırdığı yeni filmindeki rolünün kendisine uyuşturucu gibi geldiğini; iyi ya da kötü etkisinin olabileceğini ifade etti. Cannes Film Festivali'nde diyalog azlığı ve işkence sahnelerin fazlalığı yüzünden eleştirilere maruz kalan film, aynı zamanda bazı sahneleriyle de övgü almıştı.

Refn'e en iyi yönetmen ödülü getiren 'Drive' filminde de rol alan Gosling, yeni filmi için 'Nicolas'la bu tarz bir projede çalışmayı çok istiyordum. İşin şiddet boyutu ise yönetmenin seyirciyle kurduğu iletişim dilinin bir parçası" şeklinde açıklamada bulunarak filmdeki şiddeti eleştirenlere de cevap verdi.

Yeni filminde Kanadalı aktöre, İngiliz aktris Kristin Scott Thomas eşlik ediyor.

 

 


Kaynak: SİNEMA

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK