Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yazık canım ülkeme | 20 Mart 2016 Pazar 12:39

Yazık canım ülkeme

İstanbul Beyoğlu’nda kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısında 5 kişi hayatını kaybetti. 2’si ağır 37 kişi de yaralandı. Patlama sonrası bir süredir yaşanan terör saldırıları nedeniyle gergin ve korku içinde olan ünlü isimler tepkilerini sosyal medya hesaplarından gösterdi.. Paylaşımlardan insanların son derece tedirgin oldukları ortaya çıkarken ünlü isimlerin tepkilerinin oldukça sert olduğu da gözlerden kaçmadı..

İSTIKLAL’DE MEYDANA CANLI BOMBA SALDIRISINA ÜNLÜ ISIMLERDEN GELEN TEPKILER: Demet Akalın: Yazık canım ülkeme, insanıma, evine giden vatandaşıma yazık. Armağan Çağlayan: Her sabah, her akşamüstü, her gece annenden “iyi misin?” “Sakın evden çıkma” telefonu aldığın yer Türkiye’dir. Gizem Karaca: Artık her adımımızı tedirgin tedirgin atar olduk.

Her plakayı okumaktan, sırt çantalı insanlardan çekinmekten. Nasıl bir hale geldi Türkiyem! Asuman Dabak: Bu ne ya? Allahınızdan bulun! Emine Ün: Yazık çok yazık, çok üzücü demek neye yarıyor maalesef gerçeği değiştirmiyor. Yeni masum insanlar gitti yine. Allahım sabır ver...

Yonca Evcimik: Bu ülkeyi dağıtamayacaksınız! İstediğinizi size vermeyeceğiz! Kurduğunuz planlarlarda boğulacaksınız! Masum askerimizin, vatandaşımızın , minik yavrularımızın ahları sizin bu dünyada yakanızı bırakmayacak! İnadına dimdik korkmadan!

Şeyda Coşkun: Sabır da kalmadı yürekte! Allahımıza sığınıp bir güç bir kuvvetle bekliyoruz. Özge Özpirinçci: Ne yapmak gerek? Ben ne yapabilirim bir birey olarak diye düşünüyorum ve sonunda sadece kendi güvenliğimi sağlayabiliyorum. O da tesadüfen..


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK