Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yatak odasını dinlemişler | 05 Ekim 2015 Pazartesi 14:10

Yatak odasını dinlemişler

Boşandığı kocası ile kayınpederi ve kayınvalidesi hakkında, yatak odasına ‘BÖCEK’ koydukları iddiasıyla 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı

KOCASINDAN ŞÜPHELENDİ

2005 Miss Model of Turkey birincisi Sinem Sülün’ün eski kocası, kayınvalidesi ve kayınpederi hakkında, Sülün’ün yatak odasına dinleme düzeneği yerleştirdikleri iddiasıyla, 5 yıla kadar hapis cezası isteniyor. İnanılmaz olay Sinem Sülün’ün, bir süre önce ayrıldığı kocasının kendisini yatak odasında sessiz konuşması için uyarması ve aralarında geçen konuşmaların, farklı zamanlarda kaynanası ve kayınpederi tarafından dile getirilmesinden şüphelenmesi üzerine ortaya çıkmıştı.

SİM KART KAYINPEDERİN!

SÜLÜN’ün şikayetçi olması üzerine, Bilişim Suçları Büro Amirliği çiftin evinde inceleme yaptı. Yatak odasındaki üçlü uzatma prizine, ortam dinlemesi amacıyla bir düzenek yerleştirildiği, konuşmaların bu şekilde kayda alındığı belirlendi. Dinleme düzeneğindeki sim kartının ise kayınpeder S.Y.’ye ait olduğu tespit edildi. Polisin hazırladığı rapor üzerine Savcılık, Sinem Sülün’ün eski kocası, kayınpederi ve kayınvalidesi hakkında, 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK