Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yağmur Şahin:Eğitimli Oyuncuyum Şarkı Söylemek benim Hobim | 22 Haziran 2019 Cumartesi 08:25

Yağmur Şahin:Eğitimli Oyuncuyum Şarkı Söylemek benim Hobim

Güzel Oyuncu Yağmur Şahin,Klip Çekmeye hazırlanıyor

Oyunculuk Yolunda Hızlı adımlarla ilerleyen Güzel Sanatçı Yağmur Şahin,Müthiş Sesi ve Yorumu ile Yaz'da damga vuracak Sözü ve Bestesi Kendisine ait olan ''Denize Attım Kendimi''adlı Şarkısı Klip'ini çekmeye hazırlanıyor. Eğitimli bir Ses'Sahip olan Yağmur Şahin,asıl mesleğinin Oyunculuk olduğunu ancak bu şarkının çok beğenildiğinden dolayı bir Klip çekmeye hazırlandığını belirtti.   

Önümüzdeki dönemde sıkça ekranda görebileceğimiz Yağmur Şahin,Oyunculuk Eğitimini tamamlamaya az kaldığından,dizi ve sinema filmlerine yeşil ışık yaktığını belirtti,Oyunculuk ve Tiyatro elbette yetenek istiyor ancak Usta bir isimden eğitim alınmadan bu Sektöre adım atılmasının yanlış olduğunu düşündüğümden Oyunculuk eğitimimin tamamlamadan gelen tekliflere sıcak bakmama kararı aldım. 

''Cin aşk büyüsü'' adlı Sinema Filmi  Projesinde yer alan Yağmur Şahin,Yaz Sonunda Sürpriz Projede Sevenleriyle buluşmaya hazırlandığını ancak Proje detaylarını önümüzdeki dönemde açıklayabileceğini açıkladı. 

Sesi ve Oyunculuğu Konusunda adından son dönemde bahsettiren Yağmur Şahin,Önümüzdeki dönemde adından sıkça bahsettireceğe gibi görünüyor


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat