Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Wilma’nın şanslı ikizleri | 26 Haziran 2015 Cuma 08:54

Wilma’nın şanslı ikizleri

İkiz çocuklarını kucağına almak için gün sayan Wilma Elles, doğum öncesi objektif karşısına geçti.

WIlma Elles, işadamı Kerem Göğüş’le olan birlikteliğinden dünyaya getireceği ikiz bebekleri için gün sayıyor. Önümüzdeki ay ikizlerini kucağına alacak olan oyuncu, normal doğumda karar kıldığını açıkladı. Elles, doğum öncesi son fotoğrafları için stüdyoya girdikten sonra inzivaya çekildi. Elles, sekiz saat süren çekimler sırasında doğmamış ikizlerine Almanya ve Türkiye’den iş teklifleri yağdığını söyledi.

İKİZLER ALMANYA’DA GÜNDEM OLDU

Hamileliğinin son haftalarını yaşayan ünlü oyuncunun ikizleri için Almanya ve Türkiye’de bebek markalarının kıyasıya rekabet ettikleri öğrenildi. Bebeklerin ilk görüntülerini almak için Elles’e teklif sunan markalar, bebeklerin doğmadan ünlü olacağının mesajını verdi.

DOĞUM ALMANYA’DA

Wilma Elles ve Kerem Göğüş, doğum için Almanya’ya gidecek. Bu süreçte oyuncunun rahat etmesi için hiçbir harcamadan kaçınmadan Göğüş, Almanya’da Elles ve ikiz bebekleri için yeni bir ev kiraladı. Ağustos ayında normal doğum yapması beklenen Elles’in ikizleri için Almanya’nın en büyük moda firmalarından Aigner, özel tulumlar tasarladı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK