Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Wilma Elles pide salonu açıyor | 04 Haziran 2014 Carşamba 14:37

Wilma Elles pide salonu açıyor

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Carolin'i oturduğu semtte kafasına göre pideci bulamadı. Kendi pişirmeye karar verdi.

Akşam'dan Samet Aday'ın haberine göre rol aldığı rol aldığı 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde canlandırdığı Carolin karakteriyle ünlenen Wilma Elles, de şansını ticarette deneyen ünlüler arasına katıldı. Ünlü oyuncunun yatırım yapmak istediği alan ise yeme içme sektörü. Beyoğlu'nda ev yemekleri ve pide salonu açacak olan Elles, bunun için bölgedeki birçok benzer işyerini gezerek araştırma yaptı.

İŞLETMECİLERLE GÖRÜŞÜP FİKİR ALDI

Güzel oyuncuyu bu fikre sürükleyen neden ise fast food tüketmekten sıkılması. İşletmecilerden fikir alan Elles’in, "Bulunduğum yerde hiç ev yemekleri ve pide satan yer yok. Yakında böyle bir yer açmak istiyorum" dediği öğrenildi. 

ASMALI'DA ORTAKLIK TEKLİFİ

Yeni projesi için ön araştırmalara başlayan Wilma Elles'in açılış yapacağı tarih henüz belli değil. Adımlarını dikkatli atan ve Beyoğlu'ndaki diğer pidecilerle görüşen ünlü oyuncunun, gözüne kestirdiği yer ise Asmalımescit. Elles'in müdavimi olduğu bölgede yer alan bir pideciye ortaklık teklifinde bulunduğu iddia edildi. 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK