Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Williams, önce bileklerini kesti sonra kemerle astı | 13 Ağustos 2014 Carşamba 23:48

Williams, önce bileklerini kesti sonra kemerle astı

Ölü Ozanlar Derneği ve Can Dostum filmleri ile Türkiye'de ve dünyada geniş hayran kitlesi edinen Oscar ödüllü ünlü oyuncu Robin Williams, Tiburon kentindeki evinde ölü bulundu. Polis, Williams'ın ölümüne ilişkin akşam saatlerinde yeni detaylar verdi.

Robin Williams'ın ölümü ile ilgili haberler yavaş yavaş gelmeye başlıyor. 

Yerel polisin raporuna göre Williams, önce bileklerini kesmiş, ancak beklediği sonucu alamayınca kemerle kendisini giyinme kabinine asmış.

Yapılacak olan kan testleri sonrası Williams'ın o esnada herhangi bir uyuşturucu veya ilaç etkisinde olup olmadığı anlaşılacak.  Sonuçların 2 ila 6 hafta arasında netleşmesi bekleniyor.

Grafik tasarımcısı eşi Susan Schneider tarafından en son sabah saat 10.00 sıralarında görülen Williams'ın, yardımcısı tarafından ölü bulunduğu, yapılan müdahalelere rağmen hayata döndürülemediği belirtildi.

Adli Tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamada, "Şerif ofisi, ölüm nedeninin oksijen yetersizliğinden kaynaklanan intihar olduğundan şüpheleniyor ancak nihai ölüm nedeninin belirlenmesi için kapsamlı soruşturmanın tamamlanması gerekmektedir" denildi. Toksikoloji testlerinin ardından bugün içinde adli tıp incelemesinin yapılması bekleniyor.

Oscar ödüllü aktörün yaşamını yitirdiğini doğrulayan temsilcisi Mara Buxbaum da Williams'ın bir süredir şiddetli depresyonla mücadele ettiğini söyledi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK