Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » "Vücudum her zaman iddialı!" | 31 Mayıs 2018 Perşembe 13:32

"Vücudum her zaman iddialı!"

Son filmi “Arif v 216”nın hazırlık sürecinde abur cuburun dozunu kaçıran ve hızla kilo alan Cem Yılmaz, aynı hızla forma girdi. 4 aydır fitness eğitmeni Sami Hamidi ile çalışan ünlü komedyen, Men’s Fitness dergisi için verdiği pozlarla yaşadığı değişimi gözler önüne serdi: “Forma girmek sanılanın aksine çok zor bir şey değil.”

"Vücudum her zaman iddialı!"Son filmi “Arif v 216”nın hazırlık sürecinde abur cuburun dozunu kaçıran ve hızla kilo alan Cem Yılmaz, aynı hızla forma girdi. 4 aydır fitness eğitmeni Sami Hamidi ile çalışan ünlü komedyen, Men’s Fitness dergisi için verdiği pozlarla yaşadığı değişimi gözler önüne serdi: “Forma girmek sanılanın aksine çok zor bir şey değil.

 

Sami Hamidi ile çalışmaya nasıl başladınız? Cem Yılmaz: Sami ile “Arif v 216” filminin setinde tanıştık... Filmde sözleştik, bitince beraber çalışmaya karar verdik. Gerçek bir sporcu ve akademik bilgisi olduğu için çok net fikirleri var. “Lafazan” değil. Eğlenceli, dürüst bir program önerdi, ben de ikna oldum. Nasıl bir hoca peki? Disiplinli... Hayal satmıyor, dürüst, çalışkan bir hoca. Sosyal yanı da kuvvetli. Esprili. Antrenmanlar çok neşeli geçer.  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK