Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Volkan Konak: "Ünlülerle ahbaplık yapmıyorum" | 24 Mayıs 2016 Salı 07:05

Volkan Konak: "Ünlülerle ahbaplık yapmıyorum"

Ünlü insanlarla dostluk kurmadığını söyleyen Volkan Konak, “Çünkü egoları biraz yüksek oluyor biraz böyle kapris tohumları da fazla. Ben de mütevazı, yalın insanlara vurgunum" diye konuştu.

Karadeniz müziğinin önde gelen ismi Volkan Konak önceki gece Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa'da sahne aldı. Ebru Gündeş, Bülent Ersoy, Cengiz Kurtoğlu ve Serkan Kaya'nın ardından 5 yıldızlı otelde sahne alan ünlü sanatçı 19 Mayıs gecesinde hayranlarına bayram coşkusunu yaşattı.  3 saate yakın bir süre sahnede kalan Volkan Konak performansı ile göz doldurdu. Şarkıları kadar esprileriyle de alkış alan Konak, "Ben ne yapayım 24 yıldır aynı kadına aşığım, 6 aylık bir kızım var canım sıkıldıkça çocuk yapıyorum" sözlerinin ardından salona kahkahalar hakim oldu.  

KARAVANIM BANA ÖZEL  

Her yere karavanı ya da özel otomobili ile giden Volkan Konak uçak korkusun yenmeye başladığnı bunu da Kıbrıs'a konser için gidip gelerek başardığını söyledi.  Karavan keyfinden de vazgeçmeyeceğini belirten Konak, Yavuz Seçkin'in "Karavanınızı verir misiniz?" sorusuna ise "Yavuz benim kardeşim. Kendisini çok severim ama benim karavanım özel bir tasarım, içerisinde beni ilgilendiren çok şey var, özelim ailemle ilgili. Babamdan tutun çocuğuma kadar resimler var dolayısıyla o verilmez. Başka karavan ayarlarım kardeşime" yanıtını verdi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK