Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Victoria's Secret için Türk Melekler Aranıyor | 04 Ağustos 2014 Pazartesi 11:45

Victoria's Secret için Türk Melekler Aranıyor

Bu yıl New York'ta düzenlenecek olan Victoria's Secret defilesi elemelerine Türkiyeden Tarkan Acar'ın melekleri de dahil olacak.
Bu yıl New York'ta düzenlenecek olan Victoria's Secret defilesi elemelerine Türkiyeden Tarkan Acar'ın melekleri de dahil olacak.
Türkiye'nin dört bir yanından fiziğine güvenen tüm mankenler başvuru yapabilir ve bu büyük organizasyonda Türkiye'yi temsil edebilirler,tarkanacarajans@gmail.com adresinden başvurularınızı yapabilirsiniz.Ulaşım,Konaklama vb. giderler Tarkan Acar Ajans Tarafından Karşılanmaktadır.

Moda dünyasının gözbebeği Victoria's Secret, ürünleriyle kadınların, modelleriyle erkeklerin kalbini çalmayı çok iyi biliyor. Victoria'nın Melekleri adı verilen Victoria's Secret modelleri, dünyanın en çok tanınan ve kazananları arasında yer alıyorlar. Hal böyle olunca, Victoria'nın Melekleri'nden biri olabilmek birçok güzel kızın hayallerini süslüyor.

SEÇMELER STADYUMDA .....

Victoria's Secret, Tüm Dünyada her yıl model avına çıkıyor. Dünyanın dört bir yanından birçok model ya da model adayı, meleklerden biri olabilmek için seçmelere katılıyorlar. Victoria's Secret jürisi, ince eleyip sık dokuyarak kendileriyle çalışacak yeni yüzleri seçiyor. Geçen yıl Yankee Stadyumu'nda gerçekleştirilen seçmelere iki binin üzerinde model adayı katılmıştı. Şirket bu adaylar arasından en fazla beşini 'melek' olarak kadrosuna kabul ediyor. Ayrıca tüm bu süreç kameralar tarafından kayda alınıyor ve DVD olarak piyasaya sürülüyor.

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK