Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Ünlü türkücü zayıflama kampında | 09 Ağustos 2013 Cuma 15:59

Ünlü türkücü zayıflama kampında

Arif sağ, hem fazla kilolarından kurtulmak hem de sağlıklı yaşam tarzına alışmak amacıyla aydın’nın kuşadası ilçesi’ne bağlı davutlar beldesi’ndeki naturmed termal.

Türk Halk Müziği sanatçısı, bağlama virtüözü Arif Sağ, hem fazla kilolarından kurtulmak hem de sağlıklı yaşam tarzına alışmak amacıyla Aydın’nın Kuşadası İlçesi’ne bağlı Davutlar Beldesi’ndeki Naturmed Termal Arınma Merkezi’nde kampa girdi. 
 
Amacını, "Hedefim ve beynimdeki düşünce sadece zayıflama değil. Ben burada sağlıklı yaşam tarzına alışmaya yeni ve sağlıklı bir yaşam biçimi edinmeye çalışıyorum" diye açıklayan Sağ, ilk üç günde arınma kürlerinin yararını gördüğünü söyledi. Sağ, sabah kahvaltısına kadar ormanda yürüdüğünü, termal havuzda yüzdüğünü, şok havuzunda egzersiz yaptığını anlattı. Sağ, "Kahvaltı sonrası kürler başlıyor. Masaj, yoga yapılıyor. Dinçleştiğimi fark ediyorum. Vücudumda ödemler vardı hepsi gitti" diye konuştu.
 
Türkiye’de sanatçıların doğanın ritmine aykırı bir yaşam biçimleri olduğunu belirten Naturmed kurucusu ve sorumlu kür hekimi Yaşar Yılmaz da Arif Sağ'da kısa sürede gözle görünür değişiklik olduğunu kaydetti.


Kaynak: Medya

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK