Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü sunucu Belma Belen oyunculuğa göz kırptı | 28 Mayıs 2014 Carşamba 15:25

Ünlü sunucu Belma Belen oyunculuğa göz kırptı

Bursa'ya gelen ve Bursada bugün BwebTV stüdyolarına konuk olan ünlü sunucu Belma Belen, Türkiye'nin tüm ilçelerinde yapılan festivalleri ekranlara taşıyacak programla hayranlarının karşısına geçeceğini, festival projesinin ardından oyunculuk ile ilgili gelen teklifleri değerlendireceğini söyledi

Ünlü program sunucusu Belma Belen, Bursada Bugün BwebTV stüdyolarında E. Pınar Turan'ın sunduğu programa konuk oldu.

BELMA BELEN'LE FESTİVALDEYİZ
Ekranların güzel yüzlerinden Belma Belen, yapımı ve sunumu kendisine ait olan Belma Belen'le Festivaldeyiz adlı magazin program ile ilgili TGRT Haber ile anlaştığını belirterek, "Türkiye'nin tüm ilçelerinde çeşitli festivaller yapılıyor. Bu festivallerde ünlü isimler de sahne alıyor. Amacımız, festivallerde yaşananlar, sahne performansları, protokol sunumları, festivalde öne çıkanlar tüm ayrıntılarıyla bu programda yayınlanacak" dedi.

KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİ EKRANLARA TAŞIYACAK
Yaz aylarının kendisi için yoğun geçeceğini ifade eden Belma Belen, "Festival programları yaz boyunca süreceği için başta Bursa olmak üzere Türkiye'nin tüm ilçelerinde yoğun bir çalışmalarımız olacak. Bursa'nın benim için ayrı bir yeri var. Bursa'da olmaktan dolayı da çok mutluyum. Festivallerin amacı halkı ünlü sanatçılarla buluşturmaktır. Bizler de bu program ile konser, coşku, eğlence ve kültürel etkinlikleri ekranlara getireceğiz" diye konuştu.

OYUNCULUĞA GÖZ KIRPTI
Oyunculuk için ciddi teklifler aldığının da altını çizen ünlü sunucu, "Oyunculuktan önce başladığımız bir proje var. Belma Belen'le Festivaldeyiz programını bitirdikten sonra oyunculuk ile ilgili teklifleri de değerlendireceğim. Yeni yayın döneminde konuk ağırlayabileceğim magazin programları da yapmayı düşünüyorum. Bu arada Tarkan Acar Ajans'a da katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Mesut DEMİR-Hakan OLCAY/BURSADABUGUN.COM


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK