Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü şarkıcı zayıflamak için kaburgalarını mı aldırdı? | 13 Ağustos 2014 Carşamba 20:23

Ünlü şarkıcı zayıflamak için kaburgalarını mı aldırdı?

Meksikalı şarkıcı Thalia, kendisi hakkında söylenen iddiaları yeniden gündeme taşıdı.

Ariadna  Thalia Sodi Miranda, zayıf görünmek için kaburgasından iki kemik aldırdığı yönündeki iddiaları yeniden alevlendi.
 
Thalia son zamanlarda verdiği röportajlarında, daha zayıf görünmek için kaburgasından iki kemiği  aldırdığı yönüneki iddiaları sık sık  gündeme taşımıştı. Ünlü şarkıcı, kaburgalarının artık efsane haline geldiği kaydediyordu.

Fakat Thalia'ın  Instagram hesabından paylaştığı iki fotoğraf, şok etksi yarattı. Şarkıcı, önüne koyduğu bir kavanozun içinde bulunan kaburga kemikleri ile poz verdi.

Uzun süredir ülkesindeki magazin gündemini meşgul eden Thalia, bu fotoğraflara bir gün sonra açıklık getirdi. Instagram hesabından paylaştığı ilk fotoğrafın üzerine büyük bir çarpı koyarak "kemikler benim değil" yazdı. (Acunn.com)
 
Yediği kuzu kaburgalarının kemiklerini kavanozun içine koyarak ilginç bir oyun düzenleyen ünlü şarkıcı, yıllardır konuşulan dedikodulara da son noktayı koymuş oldu


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK