Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü isimlerin ortak kaderi | 16 Mart 2016 Carşamba 09:40

Ünlü isimlerin ortak kaderi

Ünlü isimlerin yıldızlarını parlatan menajerler, meşhur ettikleri oyuncularla karşı karşıya geldi. Ünlüler, şöhret sonrası belli nedenlerden ötürü menajerlerinde değişikliğe gitti.

bunun son örneği Elçin Sangu oldu. Yeni bir şirketle anlaşan Sangu’nun eski menajeri ‘Onu ben şöhret ettim’ diyerek dava açtı.

KIVANÇ TATLITUĞ: Kıvanç Tatlıtuğ, Best Model yarışmasıyla kendisine şöhret kapılarını açan eski menajeri Erkan Özerman’la davalık olmuştu. Yakışıklı oyuncu, bir dönem ‘babam gibi’ dediği Özerman’la aralarındaki sözleşmeyi tek taraflı bitirdi. Bunun üzerine Erkan Özerman soluğu mahkemede aldı. Ancak araya hatırlı dostların girmesiyle Özerman davayı geri çekti.

YAĞMUR TANRISEVSİN: ‘Güneşi Beklerken’ dizisiyle kariyerine hızlı bir giriş yapan Yağmur Tanrısevsin, kendisini meşhur eden Tümay Özokur’la yollarını ayırdı. Bu ayrılık süreci ise çok sakin olmadı. Menajer, “Evde mi hizmet bekliyor? Yemeğini yapmak, uyutmak gibi şansım yok. Ben kimsenin asistanı değilim” diyerek oyuncuyla aralarındaki sorunu mahkemeye taşıdı.

SERENAY SARIKAYA: Serenay Sarıkaya, ilk ajansı Antalya’daki Esline’nin sahibi eski mankenlerden Esra Keskinol’la yollarını ayırdı. Sarıkaya’nın Türkiye çapında tanınmasında büyük etkisi olan Keskinol, Sarıkaya’nın ajansı devre dışı bırakarak reklam ve dizi tekliflerini kabul ettiği gerekçesiyle sembolik olarak 3 bin 500 TL’lik tazminat davası açmıştı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK