Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü çifte Osmanlı Tokadı | 25 Ağustos 2014 Pazartesi 10:05

Ünlü çifte Osmanlı Tokadı

Vildan Atasever-İsmail Hacıoğlu çifti, “Osmanlı Tokadı” dizisinden ücretlerini alamadıkları gerekçesiyle yapım şirketi Duka Film’le mahkemelik oldu. Hacıoğlu, “Yapımcı, paramızı vermediği gibi vergilerimizi de ödememiş, mağduruz” diye isyan etti

DUKA Film’in TRT 1 için çektiği “Osmanlı Tokadı”nda rol alan Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu’nun, 15 bölümlük ücretlerini alamadıkları gerekçesiyle yapım şirketinin sahibi Özkan İpek’e dava açtığı ortaya çıktı. Yaptıkları anlaşmaya rağmen vergi borçlarının da ödenmediğini öne süren İsmail Hacıoğlu, İpek’in şimdi yeni bir dizi hazırlığında olduğunu söyleyerek isyan etti: “Özkan İpek, Osmanlı Tokadı’nda oynadığımız 15 bölümün ücretini ödemedi. Devlete olan vergi borcumuzu da ödemesi gerekiyordu ama onları da ödememiş. TRT’den parasını almış, ancak oyunculardan çaycıya kadar kimseye parasını vermemiş. Hepimiz mağduruz. Araştırdım, bu kişinin şimdiye dek 9 şirket açıp kapattığını öğrendim. Şimdi de Duka Film iflas etti diye beyanda bulunup Green Yapım adında yeni bir şirket açmış. Kanal 7’ye ‘Elif’ adında bir dizi çekecekmiş. Önce bizim paramızı ödesin, ondan sonra ne yapacaksa yapsın.”

Sevgiliyi oynadılar

2010 yılında evlenen İsmail Hacıoğlu ve Vildan Atasever, “Osmanlı Tokadı” dizisinde iki sevgiliyi canlandırıyordu. Çift, dizinin 37’nci bölümde sona ermesinin ardından İstanbul’dan ayrılıp Muğla’nın Datça ilçesine yerleşti. Hacıoğlu ve Atasever, şimdi Datça’daki küçük bir taş evde yaşıyor.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK