Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü çift, Okan Bayülgen'i topa tuttu!.. | 15 Ocak 2014 Carşamba 10:08

Ünlü çift, Okan Bayülgen'i topa tuttu!..

Ebru Şallı, sevgilisi Sinan Akçıl’la Fransa’da çekilen fotoğrafına ‘sahte’ diyen Okan Bayülgen’e sert çıktı.

Ebru Şallı & Sinan Akçıl‘dan Okan Bayülgen‘e ağır sözler!

Okan Bayülgen ‘Makina Kafa’ isimli programında Ebru Şallı-Sinan Akçıl çiftinin Fransa’da çekilen aşk fotoğrafının sahte olduğunu iddia etti.Program ekibinin Fransa’daki o restarona telefon ettiğini, sahibinin "Restoranımıza böyle bir çift gelmemiştir. Ayrıca bizim duvarlarımızda ünlü konuklarımızın resimleri bulunmaz. Konuklarımızın fotoğraflarını çekmeyiz” açıklamasına yer verdi.

RANT İÇİN YAPIYOR

Şallı’dan Bayülgen’e yanıt gecikmedi: “Okan fotoğrafın fotomontaj olduğunu söylüyor, halbuki gerçek. O restoranın duvarında birçok ünlünün siyah-beyaz fotoğrafları vardı. Hatta fotoğrafçı kadın bizi çekince Sinan ‘Çekmeyin’ diye uyardı. Okan bizim üzerimizden rant sağlamaya çalışıyor. Reyting için yapıyor.”

Sinan Akçıl, Twitter’dan, "Cevap vermedikçe kafama çıkmak isteyenler var , ama komedi gibi izlediğimi unutmasınlar. Bunlarla uğraşacak vaktim yok, olsa da bu işlere harcamam. Sanki her şey birden gitti nerede hafıza? derim geçerim. Çok vakti olanlar konuşmaya devam etsin" sözleriyle Bayülgen’e tepki gösterdi.

AKŞAM İNTERNET SİTESİ


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK