Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü Markaların Defile Tercihi:Tuğçe Ergişi | 02 Ağustos 2017 Carşamba 13:04

Ünlü Markaların Defile Tercihi:Tuğçe Ergişi

Türkiye'nin en başarılı Mankenleri arasında gösterilen Tuğçe Ergişi,Güzeliği ve Düzgün Fiziği ile Katıldığı Yurt dışındaki Güzellik Yarışmalarında ve Defilelerde Modacılar ve İzleyenler tarafından tam Not alıyor

Türkiye'nin en başarılı  Mankenleri arasında gösterilen Tuğçe Ergişi,Güzeliği ve Düzgün Fiziği ile Katıldığı Yurt dışındaki Güzellik Yarışmalarında ve Defilelerde Modacılar ve İzleyenler tarafından tam Not alıyor 2016 yılında Lübnan Beirut da Miss Hümanity 2016 Güzellik Yarışmasında 2. seçilen Tuğçe Ergişi Geçtiğimiz aylarda Miss Asıa World Yarışmasında Miss Best Body Seçildikten sonra Modelliğe ağarlık verdi.  

Geçtiğimiz günlerde Bodrumda yapılan Dünya Çapında bir Markanın Defilesinde yer alarak ve tüm Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tuğçe Ergişi Önümüzdeki dönemde daha çok podyumda olacağını belirtti.  

Bu sezon Eğitim aldığı ve Asıl Mesleği Olan Tiyatro sahnelerine geri döneceğini ve Önümüzdeki günlerde adından Sürpriz Projelerle bahsettireceğini açıkladı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK