Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ukraynalı Oksana Türkiye'nin Top Modeli | 27 Ekim 2015 Salı 22:18

Ukraynalı Oksana Türkiye'nin Top Modeli

Türkiye'de Manken ve Fotomodel olarak bir çok Firmayla başarılı bir şekilde çalışan Ukraynalı Güzel Oksana Kuznetsova, Modacıların aranan ismi hale gelmeyi de başardı.

Türkiye'de Manken ve Fotomodel olarak bir çok Firmayla başarılı bir şekilde çalışan Ukraynalı Güzel Oksana Kuznetsova,  Modacıların aranan ismi hale gelmeyi de başardı. Düzgün fiziğini düzenli Spor yaparak koruyan  Oksana Kuznetsova,iş disipliniyle de başarılı bir model olduğunu tüm projelerinde ispatlayarak gösterdi.  

Oyunculuk Eğitimi alan Oksana Kuznetsova Önümüzdeki günlerde bir Sinema Filmi için Kamera Karşısına geçmeye hazırlanıyor. Türkiye'nin Ünlenen Top Modelleri arasında gösterilen Ukraynalı Manken Oksana Kuznetsova, bir Markanın Kış Çekimleri için Moda Fotoğrafcısı Motunkhan'nın Objektifine başarılı Pozlar verdi.  

Tarkan Acar ile Mankenlik Çalışmaları devam eden Güzel Manken Oksana Kuznetsova,  Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında bir Defileye katılmaya hazırlanıyor.  Ukrayna'dan Sonra Türkiyeninde Top Modeli olan Oksana Kuznetsova,  Türkiye ikinci Vatanımdır dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK