Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tuvalette sevişmeyi yalanladı | 27 Temmuz 2013 Cumartesi 10:50

Tuvalette sevişmeyi yalanladı

Nazlı Yazıcı, eşini aldatırken yakalanan işadamı K.S.'nin, kocası Kaan Sert olduğu iddiasına ateş püskürdü.

Reina'nın tuvaletinde bir kadınla sevişirken yakalanan evli işadamı 'K.S.'nin, geçen ay Nazlı Yazıcı ile Çırağan Sarayı'nda evlenen Kaan Sert olduğu iddiası ortalığı karıştırdı.

Eşinin ismini yazanlarda Allah korkusu olmadığını söyleyen Nazlı Yazıcı, "Böyle bir şey olması mümkün değil. Haberde eşimi dışarı attıklarını,daha sonra Reina'ya tekrardan geldiği ve beni alıp gittiği yazıyor. Biz mekândan hiçbir şey olmadan ayrıldım. Şimdi eşimle birlikte Yunan Adaları'nda tatildeyiz ve çok mutluyuz" dedi.

Nazlı Yazıcı, olayın olduğu iddia edilen gece çektirdikleri fotoğrafları dainternet üzerinden paylaştı.

Olayın olduğu iddia edilen gece çektirdikleri fotoğrafları da paylaşan Yazıcı, "Yurdal Sert'te ilerleyen saatlerde bize dahil oldu. Yanında iki kız vardı. Arkadaşlarımızla yemek yedik, eğlendik. Ben Ramazan ayında içki bile kullanmıyorum.

Babam Osman Yazıcı çok hasta, bu haberi ona duyurmak istemiyoruz.Ama sürekli babama mesaj atıyorlarmış. İnşallah yalan haberi anlamaz" diyerek sitem etti. Nazlı Yazıcı'nın annesi Meral Yazıcı da damadı Kaan Sert'e sahip çıktı.

Yaşananlardan dolayı çok üzüldüklerini belirten Meral Yazıcı, "Bu haberi yapanları mahkemeye vereceğiz. Reina'nın güvenlik kameralarını alacağız. Kızım ve damadımı daha fazla üzülmesinler diye tatile gönderdik. Birbuçuk ay önce evlendiler. Kaan'ın böyle bir şey yapmasıiçin kafayı yemesi gerekiyor. Kızım o geceyle ilgili 'Anne Kaan yanımdan hiç ayrılmadı' diyor" şeklinde konuştu.

Boşanma davasının söz konusu olmadığını dile getiren Meral Yazıcı, "Gerçek bir olay olsa ben kızımı Kaan'ın yanında tutar mıyım? Hemen boşanma davası açardık. Bunlar genç insanlar, tabii ki eğlenecekler. Eşim beyin kanaması geçirdi. Bu haberi duyarsa, daha kötü olur diye korkuyoruz" açıklamasını yaptı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK